fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍊 У Іспанії використовуватимуть апельсини як джерело зеленої енергії

🍊 U Ispaniї vykorystovuvatymuť apeľsyny jak džerelo zelenoї energiї
Наразі вже шукають спонсорів проєкту.
Narazi vže šukajuť sponsoriv projektu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Апельсини — джерело енергії. Севілья — це столиця автономного регіону Андалусія та місто з найбільшою кількістю апельсинових дерев. Понад 48 тисяч дерев у місті фільтрують повітря та поглинають шкідливі речовини. Плоди на деревах не є їстівними — вони несуть лише декоративний характер, однак коли вони дозрівають, то стають великою проблемою. Плоди падають на землю й на вулицях буквально є невеличкий потік з липкого апельсинового соку, що так приваблює комах. Місто намагається своєчасно прибирати, однак за великих масштабів це може стати суттєвою проблемою. Місцева водопровідна компанія Emasesa планує використовувати апельсини як джерело енергії — для цього використовуватимуть метан, який плоди виділяють під час гниття. Читатйте також: 🏢 Toyota побудує розумне місто на базі старого заводу. За розрахунками компанії тонна апельсинів може дати електропостачання пяти будинкам, а на вулицях Севільї вже зібрали для перших тестів понад 35 тонн опалих плодів. Однак апельсини можуть стати не тільки джерелом енергії — їхні залишки передаватимуть місцевим фермерами, які використовуватимуть відходи як добриво на полях. Щоправда, на реалізацію цього проєкту необхідно отримати від міста — €250 тисяч. Наразі шукають інвесторів, які будуть готові профінансувати цей задум.
Реклама 👇 Замовити

Апельсини — джерело енергії

Севілья — це столиця автономного регіону Андалусія та місто з найбільшою кількістю апельсинових дерев. Понад 48 тисяч дерев у місті фільтрують повітря та поглинають шкідливі речовини.

Плоди на деревах не є їстівними — вони несуть лише декоративний характер, однак коли вони дозрівають, то стають великою проблемою. Плоди падають на землю й на вулицях буквально є невеличкий потік з липкого апельсинового соку, що так приваблює комах. Місто намагається своєчасно прибирати, однак за великих масштабів це може стати суттєвою проблемою.

Місцева водопровідна компанія Emasesa планує використовувати апельсини як джерело енергії — для цього використовуватимуть метан, який плоди виділяють під час гниття.

Читайте також: 🏢 Toyota побудує розумне місто на базі старого заводу

За розрахунками компанії тонна апельсинів може дати електропостачання п’яти будинкам, а на вулицях Севільї вже зібрали для перших тестів понад 35 тонн опалих плодів.

Однак апельсини можуть стати не тільки джерелом енергії — їхні залишки передаватимуть місцевим фермерами, які використовуватимуть відходи як добриво на полях. Щоправда, на реалізацію цього проєкту необхідно отримати від міста — €250 тисяч. Наразі шукають інвесторів, які будуть готові профінансувати цей задум.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: