fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 Apple працює над розробкою 6G мережі

🌍 Apple pracjuje nad rozrobkoju 6G mereži
Компанія вже почала шукати необхідних для цього працівників.
Kompanija vže počala šukaty neobhidnyh dlja ćogo pracivnykiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  6G мережа від Apple. Цього тижня Apple розмістила оголошення з пошуком інженерів, готових розробляти мережу 6G. Співробітників наймають в офіси Apple в Кремнієвій долині та в Сан-Дієго, де компанія працює над розробкою бездротових технологій і дизайном мікросхем. В описі зазначають, що інженери будуть досліджувати та розробляти системи бездротового звязку наступного покоління для мереж радіодоступу. Однак в Apple очікують, що 6G зявиться не раніше 2030 року. У Bloomberg впевнені, що компанія планує стати однією із перших, хто досягне значного успіху у розвитку нової мережі. У вас зявиться унікальна та корисна можливість створити бездротову технологію наступного покоління, яка значно вплине на майбутні продукти Apple. Опис вакансії. . Наразі останнє покоління iPhone має підтримку 5G. Також модеми 5G мають телефони Samsung та Huawei. Читатйте також: 😛 Презентували нові емодзі — вакцина, гендерна рівність та інші новинки. А у Європі створили проєкт розробки та запуску нового покоління мобільних мереж 6G — Hexa-X. Проєкт Hexa-X. Ініціював проєкт Європейський союз, очолить проєкт Hexa-X корпорація Nokia. У розробці допомагатимуть компанії Ericsson AB, Intel, Siemens, оператори мобільного зв’язку Orange SA і Telefonica SA та університети Оулу (Фінляндія) і Пізи (Італія). Очікується, що ця технологія матиме покращений мережу інтернету — з нею можна навіть буде дистанційно отримати доступ до штучного інтелекту у реальному часі. Ericsson AB виділили чотири головні особливості мережі: надійність систем та покращена безпека стабільність завдяки ефективності мобільних технологій прискорена автоматизація та цифровізація безмежні можливості підключення до мережі — вона не буде перенавантажуватись від кількості користувачів У США вже є аналогічний проєкт. Його розвитком займаються Next G Alliance та O-RAN Alliance. Також свої розробки ведуть у Китаї — там проєкт фінансує сама держава.
Реклама 👇 Замовити

6G мережа від Apple

Цього тижня Apple розмістила оголошення з пошуком інженерів, готових розробляти мережу 6G. Співробітників наймають в офіси Apple в Кремнієвій долині та в Сан-Дієго, де компанія працює над розробкою бездротових технологій і дизайном мікросхем.

В описі зазначають, що інженери будуть «досліджувати та розробляти системи бездротового зв’язку наступного покоління для мереж радіодоступу». Однак в Apple очікують, що 6G з’явиться не раніше 2030 року.

6G мережа від Apple

У Bloomberg впевнені, що компанія планує стати однією із перших, хто досягне значного успіху у розвитку нової мережі.

У вас з'явиться унікальна та корисна можливість створити бездротову технологію наступного покоління, яка значно вплине на майбутні продукти Apple

Опис вакансії

Наразі останнє покоління iPhone має підтримку 5G. Також модеми 5G мають телефони Samsung та Huawei.

Читайте також: 😛 Презентували нові емодзі — вакцина, гендерна рівність та інші новинки

А у Європі створили проєкт розробки та запуску нового покоління мобільних мереж 6G — Hexa-X🌍 Apple працює над розробкою 6G мережі 1📶 У Європі почали розробляти проєкт мережі 6G.

Проєкт Hexa-X

Ініціював проєкт Європейський союз, очолить проєкт Hexa-X корпорація Nokia. У розробці допомагатимуть компанії Ericsson AB, Intel, Siemens, оператори мобільного зв’язку Orange SA і Telefonica SA та університети Оулу (Фінляндія) і Пізи (Італія).

Очікується, що ця технологія матиме покращений мережу інтернету — з нею можна навіть буде дистанційно отримати доступ до штучного інтелекту у реальному часі. Ericsson AB виділили чотири головні особливості мережі:

  • надійність систем та покращена безпека
  • стабільність завдяки ефективності мобільних технологій
  • прискорена автоматизація та цифровізація
  • безмежні можливості підключення до мережі — вона не буде перенавантажуватись від кількості користувачів

У США вже є аналогічний проєкт. Його розвитком займаються Next G Alliance та O-RAN Alliance. Також свої розробки ведуть у Китаї — там проєкт фінансує сама держава.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: