fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚀 Raketa змінює назву на Rocket і запускає свою доставку закордоном

🚀 Raketa zminjuje nazvu na Rocket i zapuskaje svoju dostavku zakordonom
Український сервіс доставки оголосив про початок роботи на Кіпрі та зміну назви.
Ukraїnśkyj servis dostavky ogolosyv pro počatok roboty na Kipri ta zminu nazvy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Raketa стає Rocket. Сервіс доставки Raketa став міжнародною компанією. Відсьогодні курєри з помаранчевими рюкзаками починають возити замовлення в Нікосії — столиці Кіпру. Ця країна стала першою в рамках міжнародної експансії — Raketa планує покрити десять країн у 2021 році. У звязку з виходом на міжнародний ринок Raketa буде називатися інакше. Нова назва компанії — Rocket. При цьому айдентика збережеться, тому у клієнтів в Україні не виникне проблем з ренеймінгом улюбленої служби доставки.   У більшості країн такого слова, як ракета, не існує. Тому було прийнято рішення, зберігши те, що вже створено в Україні, розвиватися на нових ринках. Бренд Rocket буде зрозумілий у всьому світі, і залишиться пізнаваний тут. Олег Любарець. Директор по маркетингу сервісу Rocket. Читатйте також: 🤔 Банани, картопля і пиво Corona: що українці замовляють додому — дослідження від Raketa. Кіпр стане для Rocket стартовим майданчиком. Вже в березні компанія планує почати роботу в Нідерландах, а після — покрити ще ряд європейських країн. При цьому розвиток в Україні не зупиняється — вже до кінця року Rocket запуститься в Кропивницькому. Це стане 27-м українським містом і 18-м обласним центром, де працює сервіс. Зміна назви в Україні буде відбудеться поступово. Першими новий бренд помітять користувачі англомовної версії застосунку. Протягом декількох тижнів Rocket зявиться на нових рюкзаках курєрів, а також їх фірмовому одязі.
Реклама 👇 Замовити

Raketa стає Rocket

Сервіс доставки Raketa став міжнародною компанією. Відсьогодні кур’єри з помаранчевими рюкзаками починають возити замовлення в Нікосії — столиці Кіпру. Ця країна стала першою в рамках міжнародної експансії — Raketa планує покрити десять країн у 2021 році.

У зв’язку з виходом на міжнародний ринок Raketa буде називатися інакше. Нова назва компанії — Rocket. При цьому айдентика збережеться, тому у клієнтів в Україні не виникне проблем з ренеймінгом улюбленої служби доставки.

 

🚀 Raketa змінює назву на Rocket і запускає свою доставку закордоном 1

У більшості країн такого слова, як «ракета», не існує. Тому було прийнято рішення, зберігши те, що вже створено в Україні, розвиватися на нових ринках. Бренд Rocket буде зрозумілий у всьому світі, і залишиться пізнаваний тут

Олег Любарець, Директор по маркетингу сервісу Rocket
Читайте також: 🤔 Банани, картопля і пиво Corona: що українці замовляють додому — дослідження від Raketa

Кіпр стане для Rocket стартовим майданчиком. Вже в березні компанія планує почати роботу в Нідерландах, а після — покрити ще ряд європейських країн. При цьому розвиток в Україні не зупиняється — вже до кінця року Rocket запуститься в Кропивницькому. Це стане 27-м українським містом і 18-м обласним центром, де працює сервіс.

Зміна назви в Україні буде відбудеться поступово. Першими новий бренд помітять користувачі англомовної версії застосунку. Протягом декількох тижнів Rocket з’явиться на нових рюкзаках кур’єрів, а також їх фірмовому одязі.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: