fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎼 Конкурс: українські композитори створять першу за роки незалежності концертну увертюру

🎼 Konkurs: ukraїnśki kompozytory stvorjať peršu za roky nezaležnosti koncertnu uvertjuru
Благодійний фонд «Відкрита музика міста» та Національний симфонічний оркестр України запрошують композиторів долучитися до створення нового музичного символу країни.
Blagodijnyj fond «Vidkryta muzyka mista» ta Nacionaľnyj symfoničnyj orkestr Ukraїny zaprošujuť kompozytoriv dolučytysja do stvorennja novogo muzyčnogo symvolu kraїny.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс нової української увертюри. Зазвичай урочисті події в Україні починаються з увертюри до опери Тарас Бульба Миколи Лисенка, створеної ще у 1890 році. Відомою увертюра стала в 1955-му, в її третій редакції. За всі роки незалежності було чимало спроб написати нову концертну увертюру, але поки жоден музичний твір не отримав такої статусу та популярності. Саме тому напередодні 30-ї річниці Незалежності України благодійний фонд Відкрита музика міста спільно із Національним симфонічним оркестром України оголошує перший Всеукраїнський конкурс на написання концертної увертюри. До участі запрошуються всі бажаючі композитори, що є громадянами України, незалежно від їхнього віку, статусу та місця проживання. https://www.youtube.com/watch?v=eN_hMpSbAME&t=1s Метою конкурсу є не лише створення нової сучасної увертюри, а й підтримка українських композиторів та поштовх для реалізації їхнього потенціалу. Читатйте також: 💸 У Європі проводять дослідження, чи достатньо платять стрімінгові сервіси музикантам за контент (спойлер: майже не платять). Призовий фонд, наданий головним партнером конкурсу складає понад 200 тисяч гривень (100 тисяч – перше місце, 75 тисяч – друге місце, 50 тисяч – третє місце). Також твори найкращих авторів виконає та запише Національний симфонічний оркестр України. Роботи конкурсантів оцінюватиме почесне журі, до складу якого входять найавторитетніші музиканти країни на чолі із видатним композитором Євгеном Станковичем. Реєстрація та прийом конкурсних партитур стартує в листопаді 2020 року і триватиме до 4 квітня 2021-го на сайті благодійного фонду Відкрита музика міста. Кожна робота буде анонімною й отримає свій реєстраційний номер, тож члени журі не знатимуть імен авторів, що забезпечує максимальну об’єктивність та прозорість під час оцінювання.
Реклама 👇 Замовити

Конкурс нової української увертюри

Зазвичай урочисті події в Україні починаються з увертюри до опери «Тарас Бульба» Миколи Лисенка, створеної ще у 1890 році. Відомою увертюра стала в 1955-му, в її третій редакції. За всі роки незалежності було чимало спроб написати нову концертну увертюру, але поки жоден музичний твір не отримав такої статусу та популярності.

Саме тому напередодні 30-ї річниці Незалежності України благодійний фонд «Відкрита музика міста» спільно із Національним симфонічним оркестром України оголошує перший Всеукраїнський конкурс на написання концертної увертюри. До участі запрошуються всі бажаючі композитори, що є громадянами України, незалежно від їхнього віку, статусу та місця проживання.

Метою конкурсу є не лише створення нової сучасної увертюри, а й підтримка українських композиторів та поштовх для реалізації їхнього потенціалу.

Читайте також: 💸 У Європі проводять дослідження, чи достатньо платять стрімінгові сервіси музикантам за контент (спойлер: майже не платять)

Призовий фонд, наданий головним партнером конкурсу складає понад 200 тисяч гривень (100 тисяч – перше місце, 75 тисяч – друге місце, 50 тисяч – третє місце).

Також твори найкращих авторів виконає та запише Національний симфонічний оркестр України. Роботи конкурсантів оцінюватиме почесне журі, до складу якого входять найавторитетніші музиканти країни на чолі із видатним композитором Євгеном Станковичем.

Реєстрація та прийом конкурсних партитур стартує в листопаді 2020 року і триватиме до 4 квітня 2021-го на сайті благодійного фонду «Відкрита музика міста». Кожна робота буде анонімною й отримає свій реєстраційний номер, тож члени журі не знатимуть імен авторів, що забезпечує максимальну об’єктивність та прозорість під час оцінювання.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Анатолій

Скажіть, а де Положення про цей конкурс на Українську увертюру?
Жульєв Анатолій

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: