fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Безпечне відбілювання зубів: як його проводять в стоматології?

Bezpečne vidbiljuvannja zubiv: jak jogo provodjať v stomatologiї?
Магнетизму чарівної посмішки складно протистояти. Ділова зустріч або романтичне побачення — білосніжне сяйво може зіграти ключову роль. Велика частина інформації при спілкуванні передається невербально — без слів, і сприймається така інформація підсвідомістю, тобто не контролюється співрозмовником. Білі зуби говорять про здоров'я і чистоту, з такими людьми хочеться спілкуватися, їм хочеться довіряти.
Magnetyzmu čarivnoї posmišky skladno protystojaty. Dilova zustrič abo romantyčne pobačennja — bilosnižne sjajvo može zigraty ključovu roľ. Velyka častyna informaciї pry spilkuvanni peredajeťsja neverbaľno — bez sliv, i spryjmajeťsja taka informacija pidsvidomistju, tobto ne kontroljujeťsja spivrozmovnykom. Bili zuby govorjať pro zdorov'ja i čystotu, z takymy ljuďmy hočeťsja spilkuvatysja, їm hočeťsja dovirjaty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Усвідомлюють це клієнти стоматологій або діють несвідомо, керуючись природним людським бажанням — виглядати красиво, але бажаючих відбілити зуби стає все більше. На відбілювання зубів у стоматолога запрошують лікарі стоматологічної клініки Porcelain в Києві, за посиланням можна записатися на прийом. Нижче вони розповідають, як проводять цю процедуру професіонали, які пройшли практику за кордоном, який передовий світовий досвід застосовують, які технології і препарати використовують. Але спочатку виключимо тих, кому подібні дії проводити не можна. Кому протипоказано відбілювання зубів. Не рекомендується відбілювання наступним категоріям пацієнтів: людям з алергією на водень та інші препарати, що використовуються під час процедури; клієнтам з ушкодженнями емалі, підвищеною чутливістю, недорозвиненістю тканин зуба, карієсом; особам молодше 18 років; жінкам під час вагітності та грудного вигодовування дитини. Професійне відбілювання зубів: алгоритм дій. У приватній клініці Porcelain відбілювання зубів, як і будь-які інші процедури, повязані зі здоровям і естетикою, проходить в кілька етапів, з розробкою індивідуальної стратегії для кожного клієнта: 1. Первинна консультація. 2. Професійна чистка ультразвуком і air flow. 3. При необхідності заміна пломб. У звязку з цим назвати вартість відбілювання відразу буває складно. Остаточна ціна за процедуру визначається після консультації з лікарем і врахування багатьох нюансів. 4. Вибір відтінку з 12 варіантів. Фотофіксація підібраного тону. 5. Процедура відбілювання, яка включає: захист очей за допомогою спеціальних окулярів; захист губ і ясен шляхом нанесення захисного складу, установки ретрактора і коффердама; 6. Нанесення відбілюючого гелю на емаль, активацію його лампою, повторення циклу 2 рази. 7. Після процедури відбілювання на зуби наносять склад з фтором, щоб попередити чутливість. Якщо у клієнта спостерігається дисколорит окремих одиниць, то можливе точкове відбілювання. Додатково за бажанням пацієнта в клініці виготовляють капу для відбілювання в домашніх умовах. Перетворіть свою посмішку в чарівну зброю!
Реклама 👇 Замовити

Усвідомлюють це клієнти стоматологій або діють несвідомо, керуючись природним людським бажанням — виглядати красиво, але бажаючих відбілити зуби стає все більше. На відбілювання зубів у стоматолога запрошують лікарі стоматологічної клініки Porcelain в Києві, за посиланням можна записатися на прийом. Нижче вони розповідають, як проводять цю процедуру професіонали, які пройшли практику за кордоном, який передовий світовий досвід застосовують, які технології і препарати використовують. Але спочатку виключимо тих, кому подібні дії проводити не можна.

Кому протипоказано відбілювання зубів

Не рекомендується відбілювання наступним категоріям пацієнтів:

  • людям з алергією на водень та інші препарати, що використовуються під час процедури;
  • клієнтам з ушкодженнями емалі, підвищеною чутливістю, недорозвиненістю тканин зуба, карієсом;
  • особам молодше 18 років;
  • жінкам під час вагітності та грудного вигодовування дитини.

Професійне відбілювання зубів: алгоритм дій

У приватній клініці Porcelain відбілювання зубів, як і будь-які інші процедури, пов’язані зі здоров’ям і естетикою, проходить в кілька етапів, з розробкою індивідуальної стратегії для кожного клієнта:

1. Первинна консультація.

2. Професійна чистка ультразвуком і air flow.

3. При необхідності заміна пломб. У зв’язку з цим назвати вартість відбілювання відразу буває складно. Остаточна ціна за процедуру визначається після консультації з лікарем і врахування багатьох нюансів.

4. Вибір відтінку з 12 варіантів. Фотофіксація підібраного тону.

5. Процедура відбілювання, яка включає:

  • захист очей за допомогою спеціальних окулярів;
  • захист губ і ясен шляхом нанесення захисного складу, установки ретрактора і коффердама;

6. Нанесення відбілюючого гелю на емаль, активацію його лампою, повторення циклу 2 рази.

7. Після процедури відбілювання на зуби наносять склад з фтором, щоб попередити чутливість.

Якщо у клієнта спостерігається дисколорит окремих одиниць, то можливе точкове відбілювання. Додатково за бажанням пацієнта в клініці виготовляють капу для відбілювання в домашніх умовах.

Перетворіть свою посмішку в чарівну зброю!

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: