fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍💻 Культурний Проект запустив власний журнал — нове медіа

👨🏼‍💻 Kuľturnyj Proekt zapustyv vlasnyj žurnal — nove media
Також цього року Культурному Проекту виповнилося 11 років, з цієї нагоди компанія запустила новий сайт для дистанційного навчання та онлайн-медіа.
Takož ćogo roku Kuľturnomu Proektu vypovnylosja 11 rokiv, z cijeї nagody kompanija zapustyla novyj sajt dlja dystancijnogo navčannja ta onlajn-media.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Культурний Проект та нове медіа. Як передають в організації, потреба у створенні нового сайту виникла з введенням карантину. Запити на онлайн-освіту різко зросли і виникла необхідність розширити можливість дистанційної освіти для слухачів поза межами Києва та за кордоном. Нова концепція сайту являє собою єдину освітню платформу, що поєднує офлайн-курси і дистанційне навчання у різних онлайн-форматах — вебінари, відеокурси та відеолекції. А також такі напрями діяльності як корпоративне навчання та культурний туризм. Читатйте також: 🤑 Google планує платити видавцям за новинний контент. Ідея ж власного онлайн-медіа виникла із зацікавлення слухачів отримувати додатковий контент окрім лекцій та курсів, а для організації — ділитися експертизою та наробками. Медіа досліджуватиме потенціал культур та мистецтв для особистісного розвитку. Головною редакторкою Журналу стала Марія Хрущак — арткритикиня та кураторка проєктів сучасного мистецтва, яка раніше працювала шеф-редакторкою київського сітігайду Афіша, журналу Українська культура та онлайн-видання Телекритика. У полі нашого зору будуть експерти із різних галузей гуманітарних знань, представники творчих професій та лідери думок, які для нас є прикладом особистостей work-in-progress. Ми аналізуватимемо нові феномени та явища в культурі та відкриватимемо нові імена. Також будемо висвітлювати новини культури, які говорять про нові тренди, які змінюють світ і нас із вами, які допомагають нам розуміти, куди ми рухаємось і що на нас чекає завтра.. Марія Хрущак. Головна редакторка. Писатимуть про розвиток неформальної освіти як процесу набуття нових знань впродовж усього життя. Про все, що є важливим, актуальним і цікавим — вихід нових книжок, культурні події в Україні та світі, відкриття та інновації у сфері освіти. Зараз у журналі вже опубліковані два великих інтерв’ю — з філософом, письменником та лектором Тарасом Лютим та професоркою культурології Ларисою Осадчою. Також ми вже раніше писали, які книги найчастіше фотографують для Instagram.
Реклама 👇 Замовити

Культурний Проект та нове медіа

Як передають в організації, потреба у створенні нового сайту виникла з введенням карантину. Запити на онлайн-освіту різко зросли і виникла необхідність розширити можливість дистанційної освіти для слухачів поза межами Києва та за кордоном.

Нова концепція сайту являє собою єдину освітню платформу, що поєднує офлайн-курси і дистанційне навчання у різних онлайн-форматах — вебінари, відеокурси та відеолекції. А також такі напрями діяльності як корпоративне навчання та культурний туризм.

👨🏼‍💻 Культурний Проект запустив власний журнал — нове медіа 1

Читайте також: 🤑 Google планує платити видавцям за новинний контент

Ідея ж власного онлайн-медіа виникла із зацікавлення слухачів отримувати додатковий контент окрім лекцій та курсів, а для організації — ділитися експертизою та наробками. Медіа досліджуватиме потенціал культур та мистецтв для особистісного розвитку.

Головною редакторкою Журналу стала Марія Хрущак — арткритикиня та кураторка проєктів сучасного мистецтва, яка раніше працювала шеф-редакторкою київського сітігайду «Афіша», журналу «Українська культура» та онлайн-видання «Телекритика».

У полі нашого зору будуть експерти із різних галузей гуманітарних знань, представники творчих професій та лідери думок, які для нас є прикладом «особистостей work-in-progress». Ми аналізуватимемо нові феномени та явища в культурі та відкриватимемо нові імена. Також будемо висвітлювати новини культури, які говорять про нові тренди, які змінюють світ і нас із вами, які допомагають нам розуміти, куди ми рухаємось і що на нас чекає завтра.

Марія Хрущак, Головна редакторка

Писатимуть про розвиток неформальної освіти як процесу набуття нових знань впродовж усього життя. Про все, що є важливим, актуальним і цікавим — вихід нових книжок, культурні події в Україні та світі, відкриття та інновації у сфері освіти. Зараз у журналі вже опубліковані два великих інтерв’ю — з філософом, письменником та лектором Тарасом Лютим та професоркою культурології Ларисою Осадчою.

Також ми вже раніше писали👨🏼‍💻 Культурний Проект запустив власний журнал — нове медіа 2🤳🏻 Дослідження: які книги найчастіше фотографують для Instagram, які книги найчастіше фотографують для Instagram.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: