fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 В Україні запустили застосунок Odrey, який розшифровує голос у текст

📱 V Ukraїni zapustyly zastosunok Odrey, jakyj rozšyfrovuje golos u tekst
Це перший подібний додаток, який розробили в Україні.
Ce peršyj podibnyj dodatok, jakyj rozrobyly v Ukraїni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українські підприємці Марта Боровець та Олександр Кузьмічов запустили мобільний застосунок Odrey, який підтримує понад 30 мов та здатний швидко транскрибувати аудіо та відеозаписи у текстові нотатки. Які функції у застосунку. Голосові повідомлення можна записувати як у застосунку, використовуючи його як диктофон, так імпортувати у нього сторонні файли, записані раніше. Odrey також надає користувачеві можливість редагувати повідомлення у застосунку та одразу надсилати його у будь-яку соціальну мережу або месенджер. Якщо хочеш зробити продукт добре — зроби його таким, яким захочеш користуватися сам. Історія заснування почалася з того, що нам не вистачало програми, яка б дозволила зручно та швидко писати звіти із зустрічей та нотувати свої думки. Коли ми її зробили для себе, ми подумали, чому б не поділитися з іншими? Адже вона може стати в нагоді дуже багатьом. Олександр Кузьмічов. засновник Odrey. Як працює. Редакція Na chasi випробувала застосунок, спробувавши розшифрувати абзац з цієї новини. Результати розшифрування можна побачити на скріні. Як завантажити. Застосунок наразі доступний лише під iOS, у майбутньому розробники планують десктопну версію та розробку під Android. Odrey має безкоштовну та платну версії. Безкоштовна обмежена 15 хвилинами запису. Платна коштуватиме $1,99 на місяць та не матиме жодних обмежень. Додаткові функції. Зокрема він вміє розбивати текст на абзаци, якщо під час розмови робилися паузи певної довжини. Їхню довжину кожен може підлаштувати під себе. Також він дозволяє редагувати повідомлення прямо в додатку, без необхідності копіювати в інші текстові редактори. Читайте також про те, що SpaceX успішно запустила прототип Starship — у майбутньому він полетить до Місяця та Марсу
Реклама 👇 Замовити

Українські підприємці Марта Боровець та Олександр Кузьмічов запустили мобільний застосунок Odrey, який підтримує понад 30 мов та здатний швидко транскрибувати аудіо та відеозаписи у текстові нотатки.

Які функції у застосунку

Голосові повідомлення можна записувати як у застосунку, використовуючи його як диктофон, так імпортувати у нього сторонні файли, записані раніше.

Odrey також надає користувачеві можливість редагувати повідомлення у застосунку та одразу надсилати його у будь-яку соціальну мережу або месенджер.

Якщо хочеш зробити продукт добре — зроби його таким, яким захочеш користуватися сам. Історія заснування почалася з того, що нам не вистачало програми, яка б дозволила зручно та швидко писати звіти із зустрічей та нотувати свої думки. Коли ми її зробили для себе, ми подумали, чому б не поділитися з іншими? Адже вона може стати в нагоді дуже багатьом

Олександр Кузьмічов, засновник Odrey

📱 В Україні запустили застосунок Odrey, який розшифровує голос у текст 1

Як працює

Редакція Na chasi випробувала застосунок, спробувавши розшифрувати абзац з цієї новини📱 В Україні запустили застосунок Odrey, який розшифровує голос у текст 2💪🏻 Інвестиційний форум Києва: на заході обговорять розвиток міста в умовах пандемії. Результати розшифрування можна побачити на скріні.

📱 В Україні запустили застосунок Odrey, який розшифровує голос у текст 3

Як завантажити

Застосунок наразі доступний лише під iOS, у майбутньому розробники планують десктопну версію та розробку під Android. Odrey має безкоштовну та платну версії. Безкоштовна обмежена 15 хвилинами запису. Платна коштуватиме $1,99 на місяць та не матиме жодних обмежень.

Додаткові функції

Зокрема він вміє розбивати текст на абзаци, якщо під час розмови робилися паузи певної довжини. Їхню довжину кожен може підлаштувати під себе. Також він дозволяє редагувати повідомлення прямо в додатку, без необхідності копіювати в інші текстові редактори.

Читайте також про те, що SpaceX успішно запустила📱 В Україні запустили застосунок Odrey, який розшифровує голос у текст 4🚀 SpaceX успішно запустила прототип Starship — у майбутньому він полетить до Місяця та Марсу прототип Starship — у майбутньому він полетить до Місяця та Марсу

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: