fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😎 аlyona аlyona випустила новий кліп на пісню «Тихо діти сплять»

😎 alyona alyona vypustyla novyj klip na pisnju «Tyho dity spljať»
«Бережіть природу та будьте свідомими. Все ще можна врятувати» — головний меседж нового треку від аlyona аlyona.
«Berežiť pryrodu ta buďte svidomymy. Vse šče možna vrjatuvaty» — golovnyj mesedž novogo treku vid alyona alyona.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий кліп аlyona аlyona. Тихо діти сплять — це пісня з майбутнього альбому виконавиці, який записали на початку цього року на Балі. Також на острові проводили зйомки кліпу, оскільки він входить в 10-ку найбільш екологічно забруднених місць планети. У своєму новому відео аlyona аlyona закликає людей терміново діяти, міняти відношення до навколишнього середовища та не ігнорувати те, що відбувається, доки цей світ ще не зник. Не важливо, де ти живеш, який в тебе колір шкіри чи розріз очей, якою мовою ти розмовляєш і в кого ти віриш. Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який показати приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять.. аlyona аlyona. Реперка. Режисер кліпу Антон Штука зазначає, що за допомогою певних метафор та образів відео намагається звернути увагу глядачів на актуальні проблеми, які набагато реальніші, ніж нам здається: У кліпі діти і дорослі міняються ролями. Діти як втілення чистоти, відкритості та усвідомленості, а дорослі як образ сліпоти, втоми і зашореності.. Антон Штука. Режисер кліпу. https://youtu.be/E2BAFplvCIQ Також ми вже раніше писали, як Alina Pash випустила новий кліп — N.U.M. (Nobody understand me).
Реклама 👇 Замовити

Новий кліп аlyona аlyona

«Тихо діти сплять» — це пісня з майбутнього альбому виконавиці, який записали на початку цього року на Балі. Також на острові проводили зйомки кліпу, оскільки він входить в 10-ку найбільш екологічно забруднених місць планети.

У своєму новому відео аlyona аlyona закликає людей терміново діяти, міняти відношення до навколишнього середовища та не ігнорувати те, що відбувається, «доки цей світ ще не зник».

Не важливо, де ти живеш, який в тебе колір шкіри чи розріз очей, якою мовою ти розмовляєш і в кого ти віриш. Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який показати приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять.

аlyona аlyona, Реперка

😎 аlyona аlyona випустила новий кліп на пісню «Тихо діти сплять» 1

Режисер кліпу Антон Штука зазначає, що за допомогою певних метафор та образів відео намагається звернути увагу глядачів на актуальні проблеми, які набагато реальніші, ніж нам здається:

У кліпі діти і дорослі міняються ролями. Діти як втілення чистоти, відкритості та усвідомленості, а дорослі як образ сліпоти, втоми і зашореності.

Антон Штука, Режисер кліпу

Також ми вже раніше писали😎 аlyona аlyona випустила новий кліп на пісню «Тихо діти сплять» 2🎼 Alina Pash випустила новий кліп — N.U.M. (Nobody understand me), як Alina Pash випустила новий кліп — N.U.M. (Nobody understand me).

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: