fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐲 У Києві відкрили дизайнерський супермаркет «Сільпо» за підтримки уряду Шрі-Ланки

🐲 U Kyjevi vidkryly dyzajnerśkyj supermarket «Siľpo» za pidtrymky urjadu Šri-Lanky
Тук-тук, який перевозить чайне листя, дерев’яні колони з медальйонами, маски, привезені зі Шрі-Ланки, динамічні інсталяції та артоб’єкти з леопардами, слонами й павичами, дегустаційна зона чаю й, нарешті, QR-екскурсія одним із найбільш мальовничих островів світу у новому тематичному «Сільпо».
Tuk-tuk, jakyj perevozyť čajne lystja, derev’jani kolony z medaľjonamy, masky, pryvezeni zi Šri-Lanky, dynamični instaljaciї ta artob’jekty z leopardamy, slonamy j pavyčamy, degustacijna zona čaju j, narešti, QR-ekskursija odnym iz najbiľš maľovnyčyh ostroviv svitu u novomu tematyčnomu «Siľpo».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На вході до супермаркету гостей зустрічають прапори Шрі-Ланки з золотим левом на червоному полі та напис Сільпо сингальською мовою, якою переважно розмовляють на острові. Інтер’єр магазину стилізований під джунглі: на стінах зображені зелені хащі, а під стелею стрибають мавпи. Окрема зона присвячена головному хижаку острова — шрі-ланкійському леопарду. Не забули й про чай: у новому супермаркеті представлено найбільший асортимент цейлонського чаю в мережі — понад 130 видів. Створення цього супермаркету — новий формат культурної дипломатії. Це перший випадок, коли уряд іншої країни підтримує відкриття супермаркету в Україні. Для нас це можливість перетворити торгові площі на простір для культурного розвитку та нових вражень, де відвідувачі можуть поринути в атмосферу іншої країни. Такий досвід особливо важливий, коли кордони країн фізично закриті. Катерина Огуряєва. директорка з маркетингу Сільпо. Який дизайн Сільпо. Окрасою простору стали традиційні маски з тропічного дерева, які спеціально привезли зі Шрі-Ланки. У кожної маски своє значення: зображення голови павича приносить щастя, маска з язиками полум’я дає енергію, а зображення кобри обіцяє захист. Крім того, біля кожної тематичної інсталяції в супермаркеті розміщено QR-код, який дозволяє перенестися на Шрі-Ланку й вирушити на екскурсію островом. Ця концепція співпраці — хороший приклад популяризації культури Шрі-Ланки в інших країнах. При створенні супермаркету нам було важливо показати природну красу та культурні особливості острова, а також його унікальну відмінність — сотні сортів цейлонського чаю, знаних на весь світ. пані Павітрі Пейріс. представниця уряду Шрі-Ланки, директорка з просування Чайної ради Шрі-Ланки. Чайна рада Шрі-Ланки — державний орган країни, відповідальний за розвиток чайної індустрії і популяризацію цейлонського чаю в усьому світі. Представлений різними зацікавленими сторонами: виробниками, брокерами, експортерами тощо. Супермаркет розташований на Багговутівській, 17-21. Нагадаємо, минулого року три дизайнерські супермаркети Сільпо увійшли в Europe’s Finest Store 2019 — топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine.
Реклама 👇 Замовити

На вході до супермаркету гостей зустрічають прапори Шрі-Ланки з золотим левом на червоному полі та напис «Сільпо» сингальською мовою, якою переважно розмовляють на острові.

Інтер’єр магазину стилізований під джунглі: на стінах зображені зелені хащі, а під стелею стрибають мавпи.

Окрема зона присвячена головному хижаку острова — шрі-ланкійському леопарду. Не забули й про чай: у новому супермаркеті представлено найбільший асортимент цейлонського чаю в мережі — понад 130 видів.

Сільпо

Створення цього супермаркету — новий формат культурної дипломатії. Це перший випадок, коли уряд іншої країни підтримує відкриття супермаркету в Україні. Для нас це можливість перетворити торгові площі на простір для культурного розвитку та нових вражень, де відвідувачі можуть поринути в атмосферу іншої країни. Такий досвід особливо важливий, коли кордони країн фізично закриті

Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо»

Який дизайн «Сільпо»

Окрасою простору стали традиційні маски з тропічного дерева, які спеціально привезли зі Шрі-Ланки. У кожної маски своє значення: зображення голови павича приносить щастя, маска з язиками полум’я дає енергію, а зображення кобри обіцяє захист.

Сільпо

Крім того, біля кожної тематичної інсталяції в супермаркеті розміщено QR-код, який дозволяє перенестися на Шрі-Ланку й вирушити на екскурсію островом.

Ця концепція співпраці — хороший приклад популяризації культури Шрі-Ланки в інших країнах. При створенні супермаркету нам було важливо показати природну красу та культурні особливості острова, а також його унікальну відмінність — сотні сортів цейлонського чаю, знаних на весь світ

пані Павітрі Пейріс, представниця уряду Шрі-Ланки, директорка з просування Чайної ради Шрі-Ланки

🐲 У Києві відкрили дизайнерський супермаркет «Сільпо» за підтримки уряду Шрі-Ланки 1

Чайна рада Шрі-Ланки — державний орган країни, відповідальний за розвиток чайної індустрії і популяризацію цейлонського чаю в усьому світі. Представлений різними зацікавленими сторонами: виробниками, брокерами, експортерами тощо.

Супермаркет розташований на Багговутівській, 17-21.

Нагадаємо, минулого року три дизайнерські супермаркети «Сільпо» увійшли🐲 У Києві відкрили дизайнерський супермаркет «Сільпо» за підтримки уряду Шрі-Ланки 2🛒 «Сільпо» — у рейтингу кращих інноваційних дизайнів європейських магазинів в Europe’s Finest Store 2019 — топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Теґи: дизайн, їжа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: