fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👨🏼‍🏫 У МОН розповіли, як дистанційно складати екзамени під час карантину

👨🏼‍🏫 U MON rozpovily, jak dystancijno skladaty ekzameny pid čas karantynu
Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації дистанційного складання іспитів, семестрового оцінювання студентів, а також захистів дипломних робіт.
Ministerstvo osvity i nauky rozrobylo metodyčni rekomendaciї dystancijnogo skladannja ispytiv, semestrovogo ocinjuvannja studentiv, a takož zahystiv dyplomnyh robit.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екзамени під час карантину . Лист з рекомендаціями вже розіслали в усі навчальні заклади. Так, у МОН рекомендують використовувати єдиний інструмент комунікації зі студентами під час іспитів. Це може бути вбудована система управління навчанням (LMS), електронна пошта, месенджери (Viber, Telegram та інші), відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google Meet, Skype та інші), форуми, чати тощо. А обраний інструмент необхідно закріпити в нормативних документах іспиту перед самим заходом. Також навчальні заклади можуть запровадити належний контроль самого процесу: Використання авторизованого доступу до комунікаційних інструментів; фіксацію часу початку та завершення виконання студентом завдання; використання алгоритмів випадкового вибору завдань та інші параметри. Захист кваліфікаційних робіт (курсові або дипломні роботи) може проводитись за допомогою відеозвязку під час карантину. Читатйте також: 👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19. Сам паперовий варіант роботи з підписом можна завчасно надіслати екзаменаційній комісії поштою. Якщо ж в навчальному закладі є електронний документообіг, то роботу з цифровим підписом можна надіслати через інтернет. Консультацію до екзамену можна провести онлайн, за завчасно затвердженим розкладом. Також викладачі можуть автоматично виставити оцінки за екзамен — на базі семестрових оцінок студента. Ознайомитись з повним переліком рекомендацій та документом можна тут. Також ми раніше вже писали, як в Україні планують запровадити електронні щоденники.
Реклама 👇 Замовити

Екзамени під час карантину 

Лист з рекомендаціями вже розіслали в усі навчальні заклади.

Так, у МОН рекомендують використовувати єдиний інструмент комунікації зі студентами під час іспитів. Це може бути вбудована система управління навчанням (LMS), електронна пошта, месенджери (Viber, Telegram та інші), відеоконференції (MS Teams, ZOOM, Google Meet, Skype та інші), форуми, чати тощо. А обраний інструмент необхідно закріпити в нормативних документах іспиту перед самим заходом.

Також навчальні заклади можуть запровадити належний контроль самого процесу:

  • Використання авторизованого доступу до комунікаційних інструментів;
  • фіксацію часу початку та завершення виконання студентом завдання;
  • використання алгоритмів випадкового вибору завдань та інші параметри.

👨🏼‍🏫 У МОН розповіли, як дистанційно складати екзамени під час карантину 1

Захист кваліфікаційних робіт (курсові або дипломні роботи) може проводитись за допомогою відеозв’язку під час карантину.

Читайте також: 👨🏼‍🏫 Google та YouTube запустили сервіси, що допоможуть вчителям навчати під час карантину COVID-19

Сам паперовий варіант роботи з підписом можна завчасно надіслати екзаменаційній комісії поштою. Якщо ж в навчальному закладі є електронний документообіг, то роботу з цифровим підписом можна надіслати через інтернет.

Консультацію до екзамену можна провести онлайн, за завчасно затвердженим розкладом. Також викладачі можуть «автоматично» виставити оцінки за екзамен — на базі семестрових оцінок студента.

Ознайомитись з повним переліком рекомендацій та документом можна тут.

Також ми раніше вже писали👨🏼‍🏫 У МОН розповіли, як дистанційно складати екзамени під час карантину 2👩🏼‍🏫 В Україні планують запровадити електронні щоденники, як в Україні планують запровадити електронні щоденники.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: