replace
Ідея проєкту належить команді дизайн-агенції Hexagon Agency. Проєкт повинен допомогти мешканцям Києва переосмислити функції різних будівель міста. Також можна буде дізнатись про минуле споруд, що саме з ними відбувається сьогодні та навіть вирішити їхнє майбутнє.
На всіх історичних будівлях та пам’ятках архітектури, що зараз знаходяться в критичному стані, можна знайти спеціальний QR-код, за допомогою якого можна ознайомитись з історією споруди.
Як працює проєкт:
- Проскануйте QR-код на будівлі.
- Ознайомтесь з історією та перспективами об’єкта. Як саме його можна використовувати у майбутньому, переробити на готель, коворкінг, виставковий центр або прихисток для безпритульних.
- Далі потрібно обрати, що можна розташувати поряд зі спорудою — сквер, парк або спеціальний майданчик.
- Наприкінці система вам покаже, які саме ініціативи щодо розвитку цієї будівлі вже є. Потім всі ідеї та їх організацію можна обговорити у відповідних бесідах в месенджерах та соцмережах.
Ми подарували неживим об’єктам людську мову, щоб зблизити їх із суспільством. Ми переконані, що публічне обговорення цих об’єктів — також внесок у розв’язання проблем. Нам цікаво зробити місто інтерактивнішим та залучити до урбаністики якомога більше людей.
Автори проєкту replace
Серед переліку будівель вже можна побачити: типографію Укррудпрому, Корпус театрального інституту, Житній ринок, «Тарілку» та Гостинний двір на Контрактовій площі. Також можна запропонувати свій варіант об’єкту на підтримку.
Раніше ми вже писали? У Києві відкриють коворкінг The Space: три поверхи та 5500 м² на Дарниці, як у Києві відкриють коворкінг The Space: три поверхи та 5500 м² на Дарниці.