fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚡️ Уряд подовжив карантин та оголосив про послаблення умов самоізоляції

⚡️ Urjad podovžyv karantyn ta ogolosyv pro poslablennja umov samoizoljaciї
Сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів оголосили про подовження карантину.
Sogodni na pozačergovomu zasidanni Kabinetu Ministriv ogolosyly pro podovžennja karantynu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Подовження карантину . Як повідомив премєр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, стан карантину в Україні подовжено до 22 травня. Також він зазначив, що вже з 11 травня розпочнуть помякшення умов самоізоляції в країні. Карантин буде продовжений до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі, як буде відбуватися коливання кривої захворюваності у нас. Денис Шмигаль. Премєр-міністр.Читатйте також: 👩‍⚕️ Тест: чи добре ви знаєте коронавірус?. Відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики кафе та ресторанів. Окрім того розпочнуть роботу обєкти оптової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами площею до 300 квадратних метрів. Відновлять роботу музеї та бібліотеки, а професійні команди зможуть тренуватись у закритих спортзалах. Стоматологи, аудитори, адвокати та нотаріуси також зможуть працювати. Премєр-міністр також повідомив, що з 11 травня країна переходить на адаптивний карантин. Тобто, якщо в певному регіоні відбудуться погіршення чи покращення ситуації, місцева влада зможе регулювати обмеження самостійно. Також Міністерство охорони здоров’я України опублікувало правила для роботи закладів України під час карантину. Умови для роботи закладів. Усі заклади зобовязані дотримуватись: Проведення регулярного температурного скринінгу працівників перед початком робочої зміни. Недопуск до роботи працівників, у яких виявили температуру тіла понад 37,2. Обов’язкова дезінфекція засобу вимірювання температури. Обслуговування в закладах виключно на виніс за попереднім замовленням або на літніх майданчиках під відкритим небом. Умова — забезпечення відстані між столами щонайменше 1,5 метра. За одним столом — максимум двоє людей. Організацію зони для обробки рук дезінфекторами спиртовмісними засобами з концентрацією спиртовмісної речовини більш як 60% та понад 70% для етилових спиртів. Замовлення повинно здійснюватися дистанційно (телефоном, з використанням засобів телекомунікації) або через спеціальне вікно чи вхідні двері закладу. Видача замовлення і розрахунок — через спеціальне вікно чи вхідні двері закладу. Вхід гостей усередину закладів заборонено. Місце видачі замовлень повинне унеможливлювати вхід гостей до закладу. Мати можливість безготівкового розрахунку. Бути обладнаним столом чи поличкою для передачі замовлення без особистого контакту. Адміністрація закладу самостійно відповідає за недопущення черг біля приміщення. Біля місця очікування повинна бути нанесена тимчасова розмітка з дистанцією між гостями щонайменше 1,5 метра. Видача меню гостям заборонена. Меню повинні розміщуватися для ознайомлення поруч із місцем видачі замовлень. Видача здійснюється виключно в одноразовому посуді та закритій тарі. Раніше ми вже писали, як КМДА оголосила про план послаблення обмежувальних заходів на час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Подовження карантину 

Як повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, стан карантину в Україні подовжено до 22 травня.

Також він зазначив, що вже з 11 травня розпочнуть пом’якшення умов самоізоляції в країні.

⚡️ Уряд подовжив карантин та оголосив про послаблення умов самоізоляції 1

Карантин буде продовжений до 22 травня. Далі ми будемо дивитися, як буде рухатися пандемія в світі, як буде відбуватися коливання кривої захворюваності у нас

Денис Шмигаль, Прем'єр-міністр
Читайте також: 👩‍⚕️ Тест: чи добре ви знаєте коронавірус?

Відкриють парки, сквери, зони відпочинку, салони краси, перукарні, літні майданчики кафе та ресторанів. Окрім того розпочнуть роботу об’єкти оптової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами площею до 300 квадратних метрів.

Відновлять роботу музеї та бібліотеки, а професійні команди зможуть тренуватись у закритих спортзалах. Стоматологи, аудитори, адвокати та нотаріуси також зможуть працювати.

Прем’єр-міністр також повідомив, що з 11 травня країна переходить на адаптивний карантин. Тобто, якщо в певному регіоні відбудуться погіршення чи покращення ситуації, місцева влада зможе регулювати обмеження самостійно.

Також Міністерство охорони здоров’я України опублікувало правила для роботи закладів України під час карантину.

Умови для роботи закладів

Усі заклади зобов’язані дотримуватись:

  • Проведення регулярного температурного скринінгу працівників перед початком робочої зміни. Недопуск до роботи працівників, у яких виявили температуру тіла понад 37,2. Обов’язкова дезінфекція засобу вимірювання температури.
  • Обслуговування в закладах виключно на виніс за попереднім замовленням або на літніх майданчиках під відкритим небом. Умова — забезпечення відстані між столами щонайменше 1,5 метра. За одним столом — максимум двоє людей.
  • Організацію зони для обробки рук дезінфекторами спиртовмісними засобами з концентрацією спиртовмісної речовини більш як 60% та понад 70% для етилових спиртів.
  • Замовлення повинно здійснюватися дистанційно (телефоном, з використанням засобів телекомунікації) або через спеціальне вікно чи вхідні двері закладу. Видача замовлення і розрахунок — через спеціальне вікно чи вхідні двері закладу.
  • Вхід гостей усередину закладів заборонено.
  • Місце видачі замовлень повинне унеможливлювати вхід гостей до закладу. Мати можливість безготівкового розрахунку. Бути обладнаним столом чи поличкою для передачі замовлення без особистого контакту.
  • Адміністрація закладу самостійно відповідає за недопущення черг біля приміщення. Біля місця очікування повинна бути нанесена тимчасова розмітка з дистанцією між гостями щонайменше 1,5 метра.
  • Видача меню гостям заборонена. Меню повинні розміщуватися для ознайомлення поруч із місцем видачі замовлень.
  • Видача здійснюється виключно в одноразовому посуді та закритій тарі.

Раніше ми вже писали⚡️ Уряд подовжив карантин та оголосив про послаблення умов самоізоляції 2😷 КМДА оголосила про план послаблення обмежувальних заходів на час карантину, як КМДА оголосила про план послаблення обмежувальних заходів на час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: