fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🕶 Google запровадив підтримку шрифту Брайля для Android

🕶 Google zaprovadyv pidtrymku šryftu Brajlja dlja Android
Наразі клавіатура доступна лише англійською мовою.
Narazi klaviatura dostupna lyše anglijśkoju movoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Шрифт Брайля від Google. Компанія оголосила, що операційна система Android тепер буде мати підтримку шрифту Брайля. Люди з вадами зору зможуть користуватись смартфонами без додаткового обладнання. Для створення клавіатури TalkBack Google залучив розробників і користувачів, що вже мали великий досвід роботи з таким шрифтом. Вони разом розробили віртуальну клавіатуру, котра має всього 6 кнопок, які відповідають одній з шести точок Брайля.     Натискаючи потрібну комбінацію, користувач отриує потрібну літеру або символ. Наприклад, для написання літери A необхідно натиснути на кнопку 1, для написання B — на кнопки 1 і 2. За допомогою кнопок-точок можна видаляти літери і слова, вводити нові рядки, відправляти готовий текст. Якщо провести пальцем вліво, то буде видалена буква. Якщо цей жест виконати двома пальцями — буде видалено слово. Щоб додати пробіл, потрібно провести пальцем вправо, двома пальцями — введення нового рядка. Якщо провести пальцем вгору, то зявиться новий текст. Нова функція буде доступна для всіх пристроїв Android з Android 5.0 та новішими версіями ОС. Як увімкнути TalkBack. Для того щоб скористатись цією функцією необхідно: Відкрити на пристрої застосунок Налаштування. Зайти в меню та відкрити категорію Спеціальні можливості. Обрати розділ TalkBack та увімкнути функцію. Потім можна натиснути та утримувати обидві клавіші гучності впродовж 3 секунд і зявиться клавіатура TalkBack з віртуальним шрифтом Брайля. Історія шрифту Брайля. Рельєфний шрифт було розроблено в 1824 році французом Луї Брайлем. Винахід повязан з трагічною подією, що сталася з розробником, коли йому було всього три роки. Працюючи в майстерні батька, він поранився, через що почалось запалення ока і хлопчик втратив зір. Користуючись лише своїм тактильним відчуттям, він винайшов шрифт, котрий досі використовують люди з вадами зору. Також ми раніше писали, як в Google Translate з’явилась функція синхронного перекладу.
Реклама 👇 Замовити

Шрифт Брайля від Google

Компанія оголосила, що операційна система Android тепер буде мати підтримку шрифту Брайля. Люди з вадами зору зможуть користуватись смартфонами без додаткового обладнання.

Для створення клавіатури TalkBack Google залучив розробників і користувачів, що вже мали великий досвід роботи з таким шрифтом. Вони разом розробили віртуальну клавіатуру, котра має всього 6 кнопок, які відповідають одній з шести точок Брайля.

 

🕶 Google запровадив підтримку шрифту Брайля для Android 1

 

Натискаючи потрібну комбінацію, користувач отриує потрібну літеру або символ. Наприклад, для написання літери «A» необхідно натиснути на кнопку 1, для написання «B» — на кнопки 1 і 2.

За допомогою кнопок-точок можна видаляти літери і слова, вводити нові рядки, відправляти готовий текст. Якщо провести пальцем вліво, то буде видалена буква. Якщо цей жест виконати двома пальцями — буде видалено слово. Щоб додати пробіл, потрібно провести пальцем вправо, двома пальцями — введення нового рядка. Якщо провести пальцем вгору, то з’явиться новий текст.

Нова функція буде доступна для всіх пристроїв Android з Android 5.0 та новішими версіями ОС.

🕶 Google запровадив підтримку шрифту Брайля для Android 2

Як увімкнути TalkBack

Для того щоб скористатись цією функцією необхідно:

  • Відкрити на пристрої застосунок «Налаштування».
  • Зайти в меню та відкрити категорію «Спеціальні можливості».
  • Обрати розділ TalkBack та увімкнути функцію.

Потім можна натиснути та утримувати обидві клавіші гучності впродовж 3 секунд і з’явиться клавіатура TalkBack з віртуальним шрифтом Брайля.

Історія шрифту Брайля

Рельєфний шрифт було розроблено в 1824 році французом Луї Брайлем.

🕶 Google запровадив підтримку шрифту Брайля для Android 3

«Луїс Брайль» шрифтом Брайля

Винахід пов’язан з трагічною подією, що сталася з розробником, коли йому було всього три роки. Працюючи в майстерні батька, він поранився, через що почалось запалення ока і хлопчик втратив зір. Користуючись лише своїм тактильним відчуттям, він винайшов шрифт, котрий досі використовують люди з вадами зору.

Також ми раніше писали🕶 Google запровадив підтримку шрифту Брайля для Android 4👅 В Google Translate з’явилась функція синхронного перекладу, як в Google Translate з’явилась функція синхронного перекладу.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: theverge.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: