fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👩🏼‍⚕️ Bolt та Uber запустили проєкт підтримки лікарів

👩🏼‍⚕️ Bolt ta Uber zapustyly projekt pidtrymky likariv

Платформи для замовлення поїздок Bolt та Uber спільно з Міністерством інфраструктури України запускають ініціативу з транспортування лікарів на період карантину.

Platformy dlja zamovlennja poїzdok Bolt ta Uber spiľno z Ministerstvom infrastruktury Ukraїny zapuskajuť iniciatyvu z transportuvannja likariv na period karantynu.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт Bolt та Uber. Обидва сервіси оголосили про готовність безкоштовно возити лікарів на роботу під час карантину. Компанії Bolt та Uber співпрацюють з Міністерством охорони здоров’я України та Київською міською адміністрацією. Наразі визначають пріоритет лікувальних закладів та спеціалістів, аби забезпечити їх транспортом у першу чергу. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. Служби таксі Bolt та Uber готові безкоштовно перевозити медичних працівників, які їдуть на роботу та з роботи. Сьогодні міська влада разом з головними лікарями медичних закладів розробляють механізм втілення цієї ініціативи.. Віталій Кличко. Мер Києва. Для реалізації ініціативи створили сайт, де можуть зареєструватися медичні працівники. Як медичні працівники можуть отримати промокод від Bolt. Для того, щоб отримати промокод необхідно заповнити онлайн-форму: Вказати ваші контактні данні. Місце працевлаштування, у якій саме лікарні ви працюєєте. Також необхідно вказати, яким лікарем ви працюєте. Потім потрібно завантажити документи для підтвердження вашої особи, фото або скан-копію. Зазначте відстань поїздки з вашого дому до лікарні, в якій ви працюєте. Після заповнення онлайн-форми можна очікувати промокод потягом доби. Усі надані промокоди працюють до 3 квітня, до кінця карантину. Uber, в свою чергу, крім 10 000 поїздок для медичних працівників, також надав безкоштовні поїздки донорам крові у пункт здачі крові Охматдит в Києві на період карантину. Також раніше ми писали, що Uber Shuttle зупиняє роботу сервісу на час карантину.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт Bolt та Uber

Обидва сервіси оголосили про готовність безкоштовно возити лікарів на роботу під час карантину.

Компанії Bolt та Uber співпрацюють з Міністерством охорони здоров’я України та Київською міською адміністрацією. Наразі визначають пріоритет лікувальних закладів та спеціалістів, аби забезпечити їх транспортом у першу чергу.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Служби таксі Bolt та Uber готові безкоштовно перевозити медичних працівників, які їдуть на роботу та з роботи. Сьогодні міська влада разом з головними лікарями медичних закладів розробляють механізм втілення цієї ініціативи.

Віталій Кличко, Мер Києва

Для реалізації ініціативи створили сайт, де можуть зареєструватися медичні працівники.

Як медичні працівники можуть отримати промокод від Bolt

Для того, щоб отримати промокод необхідно заповнити онлайн-форму:

  • Вказати ваші контактні данні.
  • Місце працевлаштування, у якій саме лікарні ви працюєєте.
  • Також необхідно вказати, яким лікарем ви працюєте.
  • Потім потрібно завантажити документи для підтвердження вашої особи, фото або скан-копію.
  • Зазначте відстань поїздки з вашого дому до лікарні, в якій ви працюєте.

Після заповнення онлайн-форми можна очікувати промокод потягом доби. Усі надані промокоди працюють до 3 квітня, до кінця карантину.

👩🏼‍⚕️ Bolt та Uber запустили проєкт підтримки лікарів 1

Uber, в свою чергу, крім 10 000 поїздок для медичних працівників, також надав безкоштовні поїздки донорам крові у пункт здачі крові Охматдит в Києві на період карантину.

Також раніше ми писали, що Uber Shuttle зупиняє👩🏼‍⚕️ Bolt та Uber запустили проєкт підтримки лікарів 2🚕 Uber Shuttle зупиняє роботу сервісу на час карантину роботу сервісу на час карантину.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: