fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌳 Озеленення України: протягом доби в Україні посадять 1 мільйон дерев

🌳 Ozelenennja Ukraїny: protjagom doby v Ukraїni posadjať 1 miľjon derev
Впродовж 24 годин 20 березня буде висаджено один мільйон дерев у рамках проєкту «Озеленення України»
Vprodovž 24 godyn 20 bereznja bude vysadženo odyn miľjon derev u ramkah projektu «Ozelenennja Ukraїny»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Масштабна акція пройде по всій Україні за участю сотень активістів, про це повідомляють організатори проєкту на своїй сторінці у Facebook. Що це за акція?. Акція 1 000 000 дерев за 24 години пройде у рамках Всеукраїнського екологічного проєкту Озеленення України, ініційованого проєктом Книга рекордів України. Акція відбудеться 20 березня 2020 року – так Україна приєднається до глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев у 100 країнах світу. Ідея заходу – привернення уваги людей до екологічних проблем країни, розвиток екологічної свідомості населення та відновлення екосистеми України.   Як можна долучитись до акції?  Для того, щоб стати частиною проєтку, треба заповнити анкету учасника. При реєстрації необхідно вказувати робочі email-адресу та контактний телефон, щоб точно отримати усю необхідну інформацію.  Організатори передбачили пять форм участі у висадці дерев: Волонтер (берете активну участь у висадженні дерев на локаціях: місця висадження та контакти координаторів надаються) Співорганізатор (організуєте акцію в своєму регіоні, або на локаціях) Партнер (забезпечуєте організаційну, матеріально-технічну базу, купуєте дерева) Інформаційний партнер (висвітлюєте інформаційні приводи проекту на своїх ресурсах) Еко-Амбасадор (Ви можете самостійно висадити понад 200 000 дерев за час акці) Також ми вже раніше писали про те, як пройшов День без політилену в Україні та як ціла компанія може стати eco-friendly. 
Реклама 👇 Замовити

Масштабна акція пройде по всій Україні за участю сотень активістів, про це повідомляють організатори проєкту на своїй сторінці у Facebook.

Що це за акція?

Акція «1 000 000 дерев за 24 години» пройде у рамках Всеукраїнського екологічного проєкту «Озеленення України», ініційованого проєктом «Книга рекордів України».

Акція відбудеться 20 березня 2020 року – так Україна приєднається до глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев у 100 країнах світу.

Ідея заходу – привернення уваги людей до екологічних проблем країни, розвиток екологічної свідомості населення та відновлення екосистеми України.

🌳 Озеленення України: протягом доби в Україні посадять 1 мільйон дерев 1 

Як можна долучитись до акції? 

Для того, щоб стати частиною проєтку, треба заповнити анкету учасника. При реєстрації необхідно вказувати робочі email-адресу та контактний телефон, щоб точно отримати усю необхідну інформацію. 

Організатори передбачили п’ять форм участі у висадці дерев:

  • Волонтер (берете активну участь у висадженні дерев на локаціях: місця висадження та контакти координаторів надаються)
  • Співорганізатор (організуєте акцію в своєму регіоні, або на локаціях)
  • Партнер (забезпечуєте організаційну, матеріально-технічну базу, купуєте дерева)
  • Інформаційний партнер (висвітлюєте інформаційні приводи проекту на своїх ресурсах)
  • Еко-Амбасадор (Ви можете самостійно висадити понад 200 000 дерев за час акці)

Також ми вже раніше писали🌳 Озеленення України: протягом доби в Україні посадять 1 мільйон дерев 2🌍 В Україні проведуть «День без поліетилену» – звільнись від пластику про те, як пройшов «День без політилену» в Україні та як ціла компанія може стати🌳 Озеленення України: протягом доби в Україні посадять 1 мільйон дерев 3🌱 CO2, глобальне потепління та буряки: як ціла компанія може стати eco-friendly eco-friendly. 

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: