fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 Українські стартапи отримають державне фінансування

🤑 Ukraїnśki startapy otrymajuť deržavne finansuvannja
За результатами першої пітчинг-сессії, кошти на розвиток власних проектів отримають 8 проектів.    
Za rezuľtatamy peršoї pitčyng-sessiї, košty na rozvytok vlasnyh proektiv otrymajuť 8 proektiv.    
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Українському фонді стартапів завершився перший Pitch Day. За результатами 24-х годинного засідання, Наглядова Рада фонду визначила перші стартапи, що отримають грантове фінансування від держави. Загалом на проекти буде виділено 9 млн грн. Український фонд стартапів (УФС) — це державний фонд, започаткований за ініціативою уряду для того, щоб підтримувати інноваційні проекти на початкових стадіях їхнього розвитку. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються за п’ятьма критеріями (команда, ринок, технологія, продукт та стратегія) та обираються радою незалежних інвестиційних експертів. Серед більш ніж 300 конкурсних заявок, журі обрали 8 найцікавіших проектів, що стали переможцями у двох категоріях: Seed-гранти — надаються розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становлять по 1 млн 250 тисяч грн. AeroDrone - комплексні рішення для захисту рослин на базі безпілотних літаків; GeoDesign info - аналітичний онлайн-центр, що розраховує переваги та ризики розвитку бізнесу в різних локаціях міста; BIOC - технологія нанополімеризації для отримання біопластику; FieldBI - аналітично-експертна система для стейкхолдерів сільськогосподарьского ринку; Правомен - автоматизований помічник із побутових юридичних питань для допомоги населенню; Framiore - сталий бренд одягу із власним R&D-центром з розробки інноваційних виробів і технологій. Pre-seed-гранти — надаються розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту. Ці проекты отримають по 625 тис. грн: Pytag — торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном; BioBin — навчальний мобільний додаток, який привчить до екосвідомого життя, навчить економити та зафіксує позитивний вплив користувача на довкілля. Відомо, що усього на фінансування укріїнських стартапів передбаченно 440 млн грн. Очікується, що наступний пітчинг відбудеться уже в березні цього року. Наразі фонд стартапів продовжує приймати заявки, Ознайомитися з вимогами та заповнити форму можна на офіційному сайті фонду.
Реклама 👇 Замовити

В Українському фонді стартапів завершився перший Pitch Day. За результатами 24-х годинного засідання, Наглядова Рада фонду визначила перші стартапи, що отримають грантове фінансування від держави. Загалом на проекти буде виділено 9 млн грн.

Український фонд стартапів (УФС) — це державний фонд, започаткований за ініціативою уряду для того, щоб підтримувати інноваційні проекти на початкових стадіях їхнього розвитку.

Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються за п’ятьма критеріями (команда, ринок, технологія, продукт та стратегія) та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.

🤑 Українські стартапи отримають державне фінансування 1

Серед більш ніж 300 конкурсних заявок, журі обрали 8 найцікавіших проектів, що стали переможцями у двох категоріях:

Seed-гранти — надаються розробникам уже створених продуктів, які потребують розширення та підтримки, та становлять по 1 млн 250 тисяч грн.

  • AeroDrone – комплексні рішення для захисту рослин на базі безпілотних літаків;
  • GeoDesign info – аналітичний онлайн-центр, що розраховує переваги та ризики розвитку бізнесу в різних локаціях міста;
  • BIOC – технологія нанополімеризації для отримання біопластику;
  • FieldBI – аналітично-експертна система для стейкхолдерів сільськогосподарьского ринку;
  • Правомен – автоматизований помічник із побутових юридичних питань для допомоги населенню;
  • Framiore – сталий бренд одягу із власним R&D-центром з розробки інноваційних виробів і технологій.

Pre-seed-гранти — надаються розробникам ідей, які ще на стадії створення власного продукту. Ці проекты отримають по 625 тис. грн:

  • Pytag — торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном;
  • BioBin — навчальний мобільний додаток, який привчить до екосвідомого життя, навчить економити та зафіксує позитивний вплив користувача на довкілля.

Відомо, що усього на фінансування укріїнських стартапів передбаченно 440 млн грн. Очікується, що наступний пітчинг відбудеться уже в березні цього року. Наразі фонд стартапів продовжує приймати заявки,

Ознайомитися з вимогами та заповнити форму можна на офіційному сайті фонду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: