fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚗 Велика кільцева дорога навколо Києва: що відомо про плани столичної влади

🚗 Velyka kiľceva doroga navkolo Kyjeva: ščo vidomo pro plany stolyčnoї vlady
ВКАД спростить сполучення у приміській зоні Києва. Особливо це актуально для районних центрів, через які проходитиме траса.
VKAD sprostyť spolučennja u prymiśkij zoni Kyjeva. Osoblyvo ce aktuaľno dlja rajonnyh centriv, čerez jaki prohodytyme trasa.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Київська обласна державна адміністрація (КОДА) планує відновити реалізацію проєкту Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД). Про це повідомив Олексій Чернишов, глава КОДА. Велика кільцева дорога. За його словами, ВКАД — це пріоритет у розвитку інфраструктури національного рівня. Шляхом швидкісного й комфортнішого обїзного маршруту дороги столиці будуть розвантажені від транзитного транспорту. А це означає підвищення безпеки дорожнього руху в місті та покращення екології через зменшення викидів у атмосферу. Олексій Чернишов. глава КОДА. Коли планують почати будувати. Поки не повідомляють про можливі терміни початку та реалізації проєкту. Які плюси. ВКАД спростить сполучення у приміській зоні Києва. Це особливо актуально для районних центрів, через які проходитиме траса. Зазначається, що будівництво ВКАД допоможе дорожній мережі Києва зберегти покриття, що не розраховано на значні вагові навантаження. Читайте також про нові функції для водіїв у додатках Дія та Kyiv Smart City. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Київська обласна державна адміністрація (КОДА) планує відновити реалізацію проєкту Великої кільцевої автомобільної дороги (ВКАД).

Про це повідомив Олексій Чернишов, глава КОДА.

Велика кільцева дорога

За його словами, ВКАД — це пріоритет у розвитку інфраструктури національного рівня.

Шляхом швидкісного й комфортнішого об'їзного маршруту дороги столиці будуть розвантажені від транзитного транспорту. А це означає підвищення безпеки дорожнього руху в місті та покращення екології через зменшення викидів у атмосферу

Олексій Чернишов, глава КОДА

🚗 Велика кільцева дорога навколо Києва: що відомо про плани столичної влади 1

Коли планують почати будувати

Поки не повідомляють про можливі терміни початку та реалізації проєкту.

Які плюси

ВКАД спростить сполучення у приміській зоні Києва. Це особливо актуально для районних центрів, через які проходитиме траса.

Зазначається, що будівництво ВКАД допоможе дорожній мережі Києва зберегти покриття, що не розраховано на значні вагові навантаження.

Читайте також про нові функції🚗 Велика кільцева дорога навколо Києва: що відомо про плани столичної влади 2🚗 «Держава у смартфоні»: нові функції для водіїв у додатках «Дія» та Kyiv Smart City для водіїв у додатках «Дія» та Kyiv Smart City.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: