fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 «Дія. Цифрова освіта»: Мінцифра запустила онлайн-платформу з цифрової грамотності

📱 «Dija. Cyfrova osvita»: Mincyfra zapustyla onlajn-platformu z cyfrovoї gramotnosti
Наразі на «Дія. Цифрова освіта» доступні три серіали: базовий із цифрової грамотності, для вчителів, для батьків «Онлайн-безпека дітей».
Narazi na «Dija. Cyfrova osvita» dostupni try serialy: bazovyj iz cyfrovoї gramotnosti, dlja včyteliv, dlja baťkiv «Onlajn-bezpeka ditej».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У тестовому режимі запустили національну онлайн-платформу з цифрової грамотності — Дія. Цифрова освіта. Безкоштовні курси орієнтовані на різні цільові аудиторії — вчителів, лікарів, батьків, людей поважного віку тощо. Які серіали доступні на Дія. Цифрова освіта. базовий із цифрової грамотності (має три рівні знань); для вчителів; для батьків Онлайн-безпека дітей. Незабаром стануть доступними ще пять категорій курсів. Новий серіал зявлятиметься щомісяця. Як зареєструватися. Реєстрація на сайті проста — треба додати свій номер телефону, дочекатися SMS-повідомлення, ввести код із 4 цифр і авторизуватися. Як проходить навчання. Якщо ви не впевнені у своєму рівні знань, то спочатку можна пройти загальне тестування та дізнатися, які курси потрібні. Щоб отримати доступ до наступної серії серіалу, необхідно пройти тестування та підтвердити засвоєння попереднього матеріалу. Формат . Зірки запрошують експертів у гості та ставлять їм актуальні запитання від українців. Щоб серіал не лише розважав, а також дозволяв отримати нові навички — використовують відеозаписи екранів смартфонів та ноутбуків з детальними поясненнями, що відбувається на екрані. Контент доступний українською, російською та жестовою мовою. Читайте також про те, що Мінцифра запустить нові сервіси у системі eHealth: електронна медична картка. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

У тестовому режимі запустили національну онлайн-платформу з цифрової грамотності — «Дія. Цифрова освіта».

Безкоштовні курси орієнтовані на різні цільові аудиторії — вчителів, лікарів, батьків, людей поважного віку тощо.

Які серіали доступні на «Дія. Цифрова освіта»

  • базовий із цифрової грамотності (має три рівні знань);
  • для вчителів;
  • для батьків «Онлайн-безпека дітей».

Незабаром стануть доступними ще п’ять категорій курсів. Новий серіал з’являтиметься щомісяця.

Дія. Цифрова освіта

Як зареєструватися

Реєстрація на сайті проста — треба додати свій номер телефону, дочекатися SMS-повідомлення, ввести код із 4 цифр і авторизуватися.

Як проходить навчання

Якщо ви не впевнені у своєму рівні знань, то спочатку можна пройти загальне тестування та дізнатися, які курси потрібні.

Щоб отримати доступ до наступної серії серіалу, необхідно пройти тестування та підтвердити засвоєння попереднього матеріалу.

Дія. Цифрова освіта

Формат 

Зірки запрошують експертів у гості та ставлять їм актуальні запитання від українців. Щоб серіал не лише розважав, а також дозволяв отримати нові навички — використовують відеозаписи екранів смартфонів та ноутбуків з детальними поясненнями, що відбувається на екрані.

Контент доступний українською, російською та жестовою мовою.

Читайте також про те, що Мінцифра запустить📱 «Дія. Цифрова освіта»: Мінцифра запустила онлайн-платформу з цифрової грамотності 1🏥 Мінцифра запустить нові сервіси у системі eHealth: електронна медична картка нові сервіси у системі eHealth: електронна медична картка.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: