fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 LinkedIn спрогнозував найбільш високооплачувані професії 2020 року

💻 LinkedIn sprognozuvav najbiľš vysokooplačuvani profesiї 2020 roku
Також LinkedIn розповів про навички, які будуть найбільш потрібними на ринку праці у 2020 році. Серед hard skills — блокчейн, хмарні обчислення, бізнес-аналітика, маркетинг та відеовиробництво. Серед soft skills — креативність, вміння переконувати та працювати в команді
Takož LinkedIn rozpoviv pro navyčky, jaki buduť najbiľš potribnymy na rynku praci u 2020 roci. Sered hard skills — blokčejn, hmarni občyslennja, biznes-analityka, marketyng ta videovyrobnyctvo. Sered soft skills — kreatyvnisť, vminnja perekonuvaty ta pracjuvaty v komandi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найпопулярнішими та найбільш високооплачуваними вакансіями у 2020 році стануть вакансії у сфері штучного інтелекту та робототехніки. Про це повідомила соціальна мережа для пошуку ділових контактів LinkedIn. 10 професій 2020 року. Фахівець зі штучного інтелекту. Середньорічна зарплата: $136 тисяч Інженер з робототехніки. Зарплата: $85 тисяч Спеціаліст по роботі з даними. Зарплата: $143 тисячі Фулстек програміст. Зарплата: $82 тисячі. SR-інженери. Зарплата: $130 тисяч. Customer success manager. Зарплата: $90 тисяч. SDR (Sales Development Representative). Зарплата: $60 ​​тисяч. Дата-інженер. Зарплата: $100 тисяч. Спеціалісти з когнітивно-поведінкової терапії. Зарплата: $33 тисячі. Спеціаліст з кібербезпеки. Зарплата: $103 тисячі. Також LinkedIn розповів про навички, які будуть найбільш потрібними на ринку праці у 2020 році. Зокрема, у соцмережі розділили їх на 2 категорії: hard skills (для яких необхідно спеціальну освіту) і soft skills (повязані з мисленням, поведінкою та особистими якостями, необхідними для роботи). Навички. Повідомляється, що блокчейн лідирує серед hard skills. Також туди віднесли інші технічні навички, такі як хмарні обчислення, штучний інтелект. Корисними вважають навички в маркетингу та відеовиробництві. Серед soft skills найбільш потрібними у 2020 році будуть креативність, вміння переконувати, працювати в команді та адаптуватися. Експерти особливо виділяють емоційний інтелект (навички, які допомагають розпізнавати свої і чужі емоції, а також керувати ними). Читайте також про те, що GitHub запустив бета-версію додатка для Android. 📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.
Реклама 👇 Замовити

Найпопулярнішими та найбільш високооплачуваними вакансіями у 2020 році стануть вакансії у сфері штучного інтелекту та робототехніки.

Про це повідомила соціальна мережа для пошуку ділових контактів LinkedIn.

Linkedin

10 професій 2020 року

  • Фахівець зі штучного інтелекту. Середньорічна зарплата: $136 тисяч
  • Інженер з робототехніки. Зарплата: $85 тисяч
  • Спеціаліст по роботі з даними. Зарплата: $143 тисячі
  • Фулстек програміст. Зарплата: $82 тисячі.
  • SR-інженери. Зарплата: $130 тисяч.
  • Customer success manager. Зарплата: $90 тисяч.
  • SDR (Sales Development Representative). Зарплата: $60 ​​тисяч.
  • Дата-інженер. Зарплата: $100 тисяч.
  • Спеціалісти з когнітивно-поведінкової терапії. Зарплата: $33 тисячі.
  • Спеціаліст з кібербезпеки. Зарплата: $103 тисячі.

Також LinkedIn розповів про навички, які будуть найбільш потрібними на ринку праці у 2020 році. Зокрема, у соцмережі розділили їх на 2 категорії: hard skills (для яких необхідно спеціальну освіту) і soft skills (пов’язані з мисленням, поведінкою та особистими якостями, необхідними для роботи).

Linkedin

Навички

Повідомляється, що блокчейн лідирує серед hard skills. Також туди віднесли інші технічні навички, такі як хмарні обчислення, штучний інтелект. Корисними вважають навички в маркетингу та відеовиробництві.

Серед soft skills найбільш потрібними у 2020 році будуть креативність, вміння переконувати, працювати в команді та адаптуватися. Експерти особливо виділяють емоційний інтелект (навички, які допомагають розпізнавати свої Поширити у Фейсбуці Надіслати в Messenger Твітнути Зберегти в Pocket

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

2 коментаря

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Ці два терміни постійно плутають внаслідок співзвучности
Бізнес-аналіз (англ. business analysis) — діяльність, що дозволяє проводити Зміни в організаційному Контексті, визначає Потреби і рекомендуючи Рішення, що приносять Цінність Зацікавленим Сторонам (BABOK 3).

Бізнес-аналітика (англ. business analytics) відноситься до навичок, технологій, методів аналізу і дослідження результатів бізнесу (читай данних), для виявлення тенденцій, закономерностей і використання їх для бізнес-планування.

2

Не бізнес-аналітика, а бізнес-аналіз (#6 Business Analysis - Up 10 Business analysis made the most significant jump of any skill on our list. It's one of the few hard skills every professional should have, as most roles require some level of business analysis to make decisions.).

І бізнес-аналіз не є навичками в області маркетингу.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: