fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎮 Fortnite — найприбутковіша відеогра 2019 року

🎮 Fortnite — najprybutkoviša videogra 2019 roku
Fortnite — безкоштовна гра, проте гравці додатково можуть придбати зброю, одяг, емоції персонажів та інше. Саме на частку таких безкоштовних ігор прийшлося 80% заробітків ігрової індустрії.
Fortnite — bezkoštovna gra, prote gravci dodatkovo možuť prydbaty zbroju, odjag, emociї personaživ ta inše. Same na častku takyh bezkoštovnyh igor pryjšlosja 80% zarobitkiv igrovoї industriї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Онлайн-шутер Fortnite став найприбутковішою відеогрою 2019 року та приніс своїм розробникам, компанії Epic Games, $1,8 млрд. Про це повідомляє аналітична компанія SuperData Research, передає The Verge. Друге місце з прибутком $1,6 млрд посіли ігри Dungeon Fighter Online та Honour of Kings. На третій сходинці League of Legends з $1,5 млрд. Всього за минулий рік розробники відеоігор заробили понад $120 млрд. Про гру. Fortnite була випущена компанією Epic Games у 2017 році. У березні 2019 року розробники гри повідомили, що у ній зареєструвалися 250 млн гравців. Гра абсолютно безкоштовна, проте гравці додатково можуть придбати зброю, одяг, емоції персонажів та інше. Саме на частку таких безкоштовних ігор прийшлося 80% заробітків ігрової індустрії. Цікаво, що Fortnite отримує статус найприбутковішою відеогрою другий рік поспіль. 2018 року вона принесла розробникам рекордні в історії ігрової індустрії $2,4 млрд. Читайте також про те, що Time назвав 10 кращих ігор десятиліття.
Реклама 👇 Замовити

Онлайн-шутер Fortnite став найприбутковішою відеогрою 2019 року та приніс своїм розробникам, компанії Epic Games, $1,8 млрд.

Про це повідомляє аналітична компанія SuperData Research, передає The Verge.

Друге місце з прибутком $1,6 млрд посіли ігри Dungeon Fighter Online та Honour of Kings. На третій сходинці League of Legends з $1,5 млрд.

Fortnite

Всього за минулий рік розробники відеоігор заробили понад $120 млрд.

Про гру

Fortnite була випущена компанією Epic Games у 2017 році. У березні 2019 року розробники гри повідомили, що у ній зареєструвалися 250 млн гравців.

Гра абсолютно безкоштовна, проте гравці додатково можуть придбати зброю, одяг, емоції персонажів та інше. Саме на частку таких безкоштовних ігор прийшлося 80% заробітків ігрової індустрії.

Fortnite

Цікаво, що Fortnite отримує статус найприбутковішою відеогрою другий рік поспіль. 2018 року вона принесла розробникам рекордні в історії ігрової індустрії $2,4 млрд.

Читайте також про те, що Time назвав🎮 Fortnite — найприбутковіша відеогра 2019 року 1🎮 Fortnite і GTA 5: Time назвав 10 кращих ігор десятиліття 10 кращих ігор десятиліття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: