fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏦ЄС запускає програму FinancEast — €9,5 млн для фінансування підприємств на сході України

🏦JeS zapuskaje programu FinancEast — €9,5 mln dlja finansuvannja pidpryjemstv na shodi Ukraїny
Завдяки програмі FinancEast, ЄС планує підтримати економічне, соціальне відновлення та відновити стійкі кредитні та лізингові операції у регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року.
Zavdjaky programi FinancEast, JeS planuje pidtrymaty ekonomične, sociaľne vidnovlennja ta vidnovyty stijki kredytni ta lizyngovi operaciї u regioni, de banky majže ne pracjuvaly z 2014 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма FinancEast спрямована на відновлення фінансування малих та середніх підприємств у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей, економічне відновлення Донбасу та підвищення його інвестиційної привабливості. Що відомо. Для реалізації Європейський Союз надав Україні грант у розмірі €9,5 млн через німецький банк розвитку KfW. Виконавцем програми виступає Німецько-Український фонд. Завдяки програмі FinancEast, ЄС планує підтримати економічне, соціальне відновлення та відновити стійкі кредитні та лізингові операції у регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року. Як отримати фінансування. Гранти будуть надаватись малим та середнім підприємствам у вигляді компенсації до 50% вартості інвестиційних проектів, профінансованих ОТП Лізинг, Ощадбанком, Укргазбанком. Інвестиційні проекти передбачають придбання у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень, введення в експлуатацію тощо. З 20 грудня підприємці можуть звертатися до регіональних відділень фінансових установ-партнерів (ОТП Лізинг, Ощадбанк, Укргазбанк) та отримувати кошти у лізинг чи кредит. Детальні умови програми можна прочитати на сайті. Читайте також про те, що Мінекономіки планує щороку підвищувати зарплати на 2000 грн
Реклама 👇 Замовити

Програма FinancEast спрямована на відновлення фінансування малих та середніх підприємств у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей, економічне відновлення Донбасу та підвищення його інвестиційної привабливості.

Що відомо

Для реалізації Європейський Союз надав Україні грант у розмірі €9,5 млн через німецький банк розвитку KfW. Виконавцем програми виступає Німецько-Український фонд.

FinancEast

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Завдяки програмі FinancEast, ЄС планує підтримати економічне, соціальне відновлення та відновити стійкі кредитні та лізингові операції у регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року.

Як отримати фінансування

Гранти будуть надаватись малим та середнім підприємствам у вигляді компенсації до 50% вартості інвестиційних проектів, профінансованих ОТП Лізинг, Ощадбанком, Укргазбанком.

Інвестиційні проекти передбачають придбання у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень, введення в експлуатацію тощо.

FinancEast

З 20 грудня підприємці можуть звертатися до регіональних відділень фінансових установ-партнерів (ОТП Лізинг, Ощадбанк, Укргазбанк) та отримувати кошти у лізинг чи кредит.

Детальні умови програми можна прочитати на сайті.

Читайте також про те, що Мінекономіки планує🏦ЄС запускає програму FinancEast — €9,5 млн для фінансування підприємств на сході України 1💸 Мінекономіки планує щороку підвищувати зарплати на 2000 грн щороку підвищувати зарплати на 2000 грн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: