fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏦ЄС запускає програму FinancEast — €9,5 млн для фінансування підприємств на сході України

🏦JeS zapuskaje programu FinancEast — €9,5 mln dlja finansuvannja pidpryjemstv na shodi Ukraїny

Завдяки програмі FinancEast, ЄС планує підтримати економічне, соціальне відновлення та відновити стійкі кредитні та лізингові операції у регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року.
Zavdjaky programi FinancEast, JeS planuje pidtrymaty ekonomične, sociaľne vidnovlennja ta vidnovyty stijki kredytni ta lizyngovi operaciї u regioni, de banky majže ne pracjuvaly z 2014 roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Програма FinancEast спрямована на відновлення фінансування малих та середніх підприємств у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей, економічне відновлення Донбасу та підвищення його інвестиційної привабливості. Що відомо. Для реалізації Європейський Союз надав Україні грант у розмірі €9,5 млн через німецький банк розвитку KfW. Виконавцем програми виступає Німецько-Український фонд. Завдяки програмі FinancEast, ЄС планує підтримати економічне, соціальне відновлення та відновити стійкі кредитні та лізингові операції у регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року. Як отримати фінансування. Гранти будуть надаватись малим та середнім підприємствам у вигляді компенсації до 50% вартості інвестиційних проектів, профінансованих ОТП Лізинг, Ощадбанком, Укргазбанком. Інвестиційні проекти передбачають придбання у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень, введення в експлуатацію тощо. З 20 грудня підприємці можуть звертатися до регіональних відділень фінансових установ-партнерів (ОТП Лізинг, Ощадбанк, Укргазбанк) та отримувати кошти у лізинг чи кредит. Детальні умови програми можна прочитати на сайті. Читайте також про те, що Мінекономіки планує щороку підвищувати зарплати на 2000 грн
Реклама 👇 Замовити

Програма FinancEast спрямована на відновлення фінансування малих та середніх підприємств у підконтрольних районах Донецької та Луганської областей, економічне відновлення Донбасу та підвищення його інвестиційної привабливості.

Що відомо

Для реалізації Європейський Союз надав Україні грант у розмірі €9,5 млн через німецький банк розвитку KfW. Виконавцем програми виступає Німецько-Український фонд.

FinancEast

Завдяки програмі FinancEast, ЄС планує підтримати економічне, соціальне відновлення та відновити стійкі кредитні та лізингові операції у регіоні, де банки майже не працювали з 2014 року.

Як отримати фінансування

Гранти будуть надаватись малим та середнім підприємствам у вигляді компенсації до 50% вартості інвестиційних проектів, профінансованих ОТП Лізинг, Ощадбанком, Укргазбанком.

Інвестиційні проекти передбачають придбання у лізинг або у кредит сільськогосподарської техніки, обладнання і транспортних засобів, монтаж, будівництво чи реконструкцію приміщень, введення в експлуатацію тощо.

FinancEast

З 20 грудня підприємці можуть звертатися до регіональних відділень фінансових установ-партнерів (ОТП Лізинг, Ощадбанк, Укргазбанк) та отримувати кошти у лізинг чи кредит.

Детальні умови програми можна прочитати на сайті.

Читайте також про те, що Мінекономіки планує щороку підвищувати зарплати на 2000 грн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: