fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚗 У Києві запустять пілот ізраїльської системи паркування через смартфон

🚗 U Kyjevi zapustjať pilot izraїľśkoї systemy parkuvannja čerez smartfon
Бахматов не назвав, пілот якої саме ізраїльської системи паркування запрацює у Києві. Але принцип додатків схожий. Так, в Ізраїлі працює національний додаток Cellopark, який дозволяє сплатити паркувальні витрати мобільним телефоном без необхідності включення лічильника або паркувальних талонів.
Bahmatov ne nazvav, pilot jakoї same izraїľśkoї systemy parkuvannja zapracjuje u Kyjevi. Ale pryncyp dodatkiv shožyj. Tak, v Izraїli pracjuje nacionaľnyj dodatok Cellopark, jakyj dozvoljaje splatyty parkuvaľni vytraty mobiľnym telefonom bez neobhidnosti vključennja ličyľnyka abo parkuvaľnyh taloniv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У лютому у Києві розпочнеться старт пілоту ізраїльської системи паркування. Про це у Facebook повідомив радник мера Києва Максим Бахматов. За його словами, система буде з автоматичною оплатою та визначенням вільного місця. Ізраїльська система працює в 50 містах США. У тому числі у Нью-Йорці. Як працює. Бахматов не назвав, пілот якої саме ізраїльської системи паркування запрацює у Києві. Але принцип додатків схожий. Так, в Ізраїлі працює національний додаток Cellopark, який дозволяє сплатити паркувальні витрати мобільним телефоном без необхідності включення лічильника або паркувальних талонів. Ви приїжджаєте на паркування та активуєте його у додатку. Зупинка таймінгу відбувається також через додаток під час виїзду. Оплата проводиться саме за фактичний час перебування на паркуванні. Система Cellopark працює через GPRS та перевіряє статус припаркованого автомобіля через інтернет. Відсутні лічильники або паркувальні талони. Читайте також про те, що у Києві створять платформу зеленої хвилі – вона забезпечить пріоритетний проїзд спецтехніки
Реклама 👇 Замовити

У лютому у Києві розпочнеться старт пілоту ізраїльської системи паркування.

Про це у Facebook повідомив радник мера Києва Максим Бахматов.

За його словами, система буде з автоматичною оплатою та визначенням вільного місця. Ізраїльська система працює в 50 містах США. У тому числі у Нью-Йорці.

паркування

Як працює

Бахматов не назвав, пілот якої саме ізраїльської системи паркування запрацює у Києві. Але принцип додатків схожий. Так, в Ізраїлі працює національний додаток Cellopark, який дозволяє сплатити паркувальні витрати мобільним телефоном без необхідності включення лічильника або паркувальних талонів.

Ви приїжджаєте на паркування та активуєте його у додатку. Зупинка таймінгу відбувається також через додаток під час виїзду.

паркування

Оплата проводиться саме за фактичний час перебування на паркуванні.

Система Cellopark працює через GPRS та перевіряє статус припаркованого автомобіля через інтернет. Відсутні лічильники або паркувальні талони.

Читайте також про те, що у Києві створять🚗 У Києві запустять пілот ізраїльської системи паркування через смартфон 1🏞️ У центрі Києва створять інноваційний екопарк: як виглядатиме платформу «зеленої хвилі» – вона забезпечить пріоритетний проїзд спецтехніки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: