fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰Коли запрацює Фонд національного багатства та перші компанії на приватизацію — Мінекономіки

💰Koly zapracjuje Fond nacionaľnogo bagatstva ta perši kompaniї na pryvatyzaciju — Minekonomiky
За словами Павла Кухти, Фонд матиме незалежну наглядову раду та корпоративне управління, щоб ним не можна було керувати вручну. Також після приватизації в Україні у державній власності має залишитися близько 200 підприємств.
Za slovamy Pavla Kuhty, Fond matyme nezaležnu nagljadovu radu ta korporatyvne upravlinnja, ščob nym ne možna bulo keruvaty vručnu. Takož pislja pryvatyzaciї v Ukraїni u deržavnij vlasnosti maje zalyšytysja blyźko 200 pidpryjemstv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Фонд національного багатства планують запустити у роботу у 2020 році. Про це в інтервю Економічній правді розповів заступник міністра економіки Павло Кухта. Фонд національного багатства. Базу складатимуть державні підприємства, яких оберуть до початку січня. У них держава за законом не зможе продавати більш ніж 50% + 1 акцію. Таким чином, активи залишатимуться в основному у державній власності, але у них можна буде залучати міноритарних інвесторів. Яка модель. За словами Кухти, централізоване управління державним корпоративним сектором ефективніше, ніж децентралізоване. Фонд матиме незалежну наглядову раду та корпоративне управління, щоб ним не можна було керувати вручну. Для запуску необхідно внести закон у парламент, публічно обговорити його з депутатами, ухвалити та створити фонд. Про приватизацію. Кухта розповів, що після приватизації у державній власності має залишитися близько 200 підприємств. Наразі в Україні 3733 державних підприємств. Першими пятьма підприємствами на приватизацію будуть: Одеський припортовий завод, Електроважмаш, Обєднана гірничо-хімічна компанія, шахта Краснолиманська, Президент-готель. Читайте також про те, що президент анонсував державну програму підтримки бізнесу — кредити під 5%.
Реклама 👇 Замовити

Фонд національного багатства планують запустити у роботу у 2020 році.

Про це в інтерв’ю Економічній правді розповів заступник міністра економіки Павло Кухта.

Фонд національного багатства

Базу складатимуть державні підприємства, яких оберуть до початку січня. У них держава за законом не зможе продавати більш ніж 50% + 1 акцію.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Фонд національного багатства

Таким чином, активи залишатимуться в основному у державній власності, але у них можна буде залучати міноритарних інвесторів.

Яка модель

За словами Кухти, централізоване управління державним корпоративним сектором ефективніше, ніж децентралізоване.

Фонд матиме незалежну наглядову раду та корпоративне управління, щоб ним не можна було керувати вручну.

Для запуску необхідно внести закон у парламент, публічно обговорити його з депутатами, ухвалити та створити фонд.

приватизація

Про приватизацію

Кухта розповів, що після приватизації у державній власності має залишитися близько 200 підприємств. Наразі в Україні 3733 державних підприємств.

Першими п’ятьма підприємствами на приватизацію будуть: Одеський припортовий завод, «Електроважмаш», Об’єднана гірничо-хімічна компанія, шахта «Краснолиманська», «Президент-готель».

Читайте також про те, що президент анонсував💰Коли запрацює Фонд національного багатства та перші компанії на приватизацію — Мінекономіки 1🤑 Кредити під 5%: президент анонсував державну програму підтримки бізнесу державну програму підтримки бізнесу — кредити під 5%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: