fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📸 В Україні дозволять у рекламі порівнювати власний товар з конкурентним

📸 V Ukraїni dozvoljať u reklami porivnjuvaty vlasnyj tovar z konkurentnym
У порівняльній рекламі можна використовувати зображення, посилання на товар, торгові марки або інші позначення продукту, з яким проводять порівняння. Також можна використовувати комерційне найменування конкурента.
U porivnjaľnij reklami možna vykorystovuvaty zobražennja, posylannja na tovar, torgovi marky abo inši poznačennja produktu, z jakym provodjať porivnjannja. Takož možna vykorystovuvaty komercijne najmenuvannja konkurenta.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект № 0953, який дозволяє порівнювати в рекламі свій продукт з товарами конкурентів. Про це повідомляється на сайті парламенту. Документ ще має підписати президент. У порівняльній рекламі можна використовувати зображення, посилання на продукт, торгові марки або інші позначення продукту, з яким проводять порівняння. Також можна використовувати комерційне найменування конкурента. Які умови використання. у рекламі не повинно бути ознак введення споживачів в оману та недобросовісної конкуренції; порівнювати можна тільки схожі продукти, які мають однакове призначення або задовольняють такі самі потреби; реклама повинна обєктивно порівнювати одну або кілька характеристик схожого товару, включно з ціною; реклама не має містити неправдивої інформації про якість схожих товарів інших виробників або продавців; реклама не повинна дискредитувати діяльність або репутацію торгових марок; у рекламі не має бути змішувань назв продуктів, торгових марок, та інших позначень конкурента; не можна імітувати продукти конкурента, який захищений торговою маркою. Читайте також про те, що Puma зняла у Києві рекламу – Велика Житомирська та Арт-завод Платформа
Реклама 👇 Замовити

Верховна Рада України ухвалила у другому читанні законопроект № 0953, який дозволяє порівнювати в рекламі свій продукт з товарами конкурентів.

Про це повідомляється на сайті парламенту. Документ ще має підписати президент.

У порівняльній рекламі можна використовувати зображення, посилання на продукт, торгові марки або інші позначення продукту, з яким проводять порівняння. Також можна використовувати комерційне найменування конкурента.

товар

Які умови використання

  • у рекламі не повинно бути ознак введення споживачів в оману та недобросовісної конкуренції;
  • порівнювати можна тільки схожі продукти, які мають однакове призначення або задовольняють такі самі потреби;
  • реклама повинна об’єктивно порівнювати одну або кілька характеристик схожого товару, включно з ціною;
  • реклама не має містити неправдивої інформації про якість схожих товарів інших виробників або продавців;
  • реклама не повинна дискредитувати діяльність або репутацію торгових марок;
  • у рекламі не має бути «змішувань» назв продуктів, торгових марок, та інших позначень конкурента;
  • не можна імітувати продукти конкурента, який захищений торговою маркою.

Читайте також про те, що Puma зняла📸 В Україні дозволять у рекламі порівнювати власний товар з конкурентним 1📸 Puma зняла у Києві рекламу – Велика Житомирська та Арт-завод Платформа у Києві рекламу – Велика Житомирська та Арт-завод Платформа

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: