fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📺 В Україні запуститься новинний телеканал «Україна 24»

📺 V Ukraїni zapustyťsja novynnyj telekanal «Ukraїna 24»
Телеканал «Україна 24» розпочне цілодобове ефірне мовлення на всій території України, у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV та ОТТ-платформі Oll.tv.
Telekanal «Ukraїna 24» rozpočne cilodobove efirne movlennja na vsij terytoriї Ukraїny, u kabeľnyh merežah operatoriv, na suputnykovij platformi Xtra TV ta OTT-platformi Oll.tv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У грудні 2019 року в Україні зявиться новий телеканал Україна 24. Про це повідомляє прес-служба SCM. Що відомо. Канал запускає медіахолдинг Медіа Група Україна, яка обєднує телеканали Україна, НЛО TV, Індиго TV, Футбол 1 та Футбол 2. Де можна дивитися. Він розпочне цілодобове ефірне мовлення на всій території України, у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV та ОТТ-платформі Oll.tv. Програмна політика та ефірна сітка телеканалу Україна 24 наразі знаходиться у детальному опрацюванні. Читайте також про те, що в Україні запустилося нове медіа — Bazilik.
Реклама 👇 Замовити

У грудні 2019 року в Україні з’явиться новий телеканал «Україна 24».

Про це повідомляє прес-служба SCM.

Що відомо

Канал запускає медіахолдинг «Медіа Група Україна», яка об’єднує телеканали «Україна», «НЛО TV», «Індиго TV», «Футбол 1» та «Футбол 2».

Україна 24

Де можна дивитися

Він розпочне цілодобове ефірне мовлення на всій території України, у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV та ОТТ-платформі Oll.tv.

Програмна політика та ефірна сітка телеканалу «Україна 24» наразі знаходиться у детальному опрацюванні.

Читайте також про те, що в Україні запустилося📺 В Україні запуститься новинний телеканал «Україна 24» 1☘️ В Україні запустилося нове медіа — Bazilik. Писатиме про комунікації нове медіа — Bazilik.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: