fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 Monobank розповів, чому клієнтам змінюють кредитні ліміти

💳 Monobank rozpoviv, čomu klijentam zminjujuť kredytni limity
Часто monobank прибирає ліміт, коли клієнт починає активно шукати позики. Якщо підвищується ризик, що кредит не повернуть, банк прибирає ліміт.
Často monobank prybyraje limit, koly klijent počynaje aktyvno šukaty pozyky. Jakščo pidvyščujeťsja ryzyk, ščo kredyt ne povernuť, bank prybyraje limit.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. У monobank пояснили, що прибирають або змінюють кредитні ліміти у разі, якщо система бачить ризик, що кредит не повернуть. Про це в інтервю виданню Мінфін розповів один зі співзасновників банку Олег Гороховський. При заповненні анкети система визначає, яка ймовірність, що клієнт не поверне кредит. Також враховується поведінка клієнта, наскільки активно він користується кредитним лімітом. Яка причина. Аналізується не тільки внутрішня, але й зовнішня поведінка. Наприклад, відкриті джерела, до яких просили дозвіл на доступ. Часто monobank прибирає ліміт, коли клієнт починає активно шукати позики. Система може підказати, що такому клієнту потрібно закрити або знизити ліміт, тому що у нього щось сталося. Якщо підвищується ризик, що кредит не повернуть, банк прибирає ліміт. Читайте також про те, що ПриватБанк запустив в Україні ePayService – сервіс прийому платежів онлайн для фрилансерів.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

У monobank пояснили, що прибирають або змінюють кредитні ліміти у разі, якщо система бачить ризик, що кредит не повернуть.

Про це в інтерв’ю виданню «Мінфін» розповів один зі співзасновників банку Олег Гороховський.

💳 Monobank розповів, чому клієнтам змінюють кредитні ліміти 1

При заповненні анкети система визначає, яка ймовірність, що клієнт не поверне кредит. Також враховується поведінка клієнта, наскільки активно він користується кредитним лімітом.

Яка причина

Аналізується не тільки внутрішня, але й зовнішня поведінка. Наприклад, відкриті джерела, до яких просили дозвіл на доступ.

💳 Monobank розповів, чому клієнтам змінюють кредитні ліміти 2

Часто monobank прибирає ліміт, коли клієнт починає активно шукати позики. Система може підказати, що такому клієнту потрібно закрити або знизити ліміт, тому що у нього щось сталося. Якщо підвищується ризик, що кредит не повернуть, банк прибирає ліміт.

Читайте також про те, що ПриватБанк запустив💳 Monobank розповів, чому клієнтам змінюють кредитні ліміти 3💳 ПриватБанк запустив в Україні ePayService – сервіс прийому платежів онлайн для фрилансерів в Україні ePayService – сервіс прийому платежів онлайн для фрилансерів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: