fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏢 Дубілет скоротить штат РДА на майже 19 тисяч позицій – що робити працівникам

🏢 Dubilet skorotyť štat RDA na majže 19 tysjač pozycij – ščo robyty pracivnykam
Кожному скороченому держслужбовцю шукатимуть нову роботу до моменту звільнення. Працівників буде супроводжувати кар'єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування.
Kožnomu skoročenomu deržslužbovcju šukatymuť novu robotu do momentu zviľnennja. Pracivnykiv bude suprovodžuvaty kar'jernyj radnyk, jakyj sklade indyviduaľnyj plan pracevlaštuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Штат районних державних адміністрацій скоротять на 18449 позицій. Про це повідомив Дмитро Дубілет у своєму telegram-каналі. За його словами, рішення про скорочення було непростим, але необхідним для підвищення ефективності роботи державних органів. Які принципи скорочення. частина функцій дублюються з обєднаними територіальними громадами (ОТГ); частина функцій виявилися застарілими та неефективними. Їх ліквідують; частину функцій перенесуть на вищий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади або навіть Київ); частину функцій обєднають. Що робити скороченим працівникам. Дубілет зазначив, що співробітникам оголосять попередження за два місяці до скорочення, а також виплатять всі компенсаційні витрати, зокрема, за невикористані щорічні відпустки. Кожному держслужбовцю шукатимуть нову роботу до моменту звільнення. Працівників буде супроводжувати карєрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування. Пошук роботи, проведення професійного навчання та підготовка людини до започаткування власного бізнесу будуть проводитися із залученням бізнесу, ОТГ та профільних асоціацій. Міністерство цифрової трансформації та Міністерство економіки у січні планують запустити курс з ІТ-грамотності. Ці базові курси дозволять держслужбовцям безкоштовно навчитися цифровим навичкам та стати більш конкурентними на ринку праці. Читайте також про те, що РРО у смартфоні буде безкоштовним.
Реклама 👇 Замовити

Штат районних державних адміністрацій скоротять на 18449 позицій.

Про це повідомив Дмитро Дубілет у своєму telegram-каналі.

За його словами, рішення про скорочення було непростим, але необхідним для підвищення ефективності роботи державних органів.

Які принципи скорочення

  • частина функцій дублюються з об'єднаними територіальними громадами (ОТГ);
  • частина функцій виявилися застарілими та неефективними. Їх ліквідують;
  • частину функцій перенесуть на вищий рівень (ОДА, територіальні органи центральних органів влади або навіть Київ);
  • частину функцій об'єднають.

Що робити скороченим працівникам

Дубілет зазначив, що співробітникам оголосять попередження за два місяці до скорочення, а також виплатять всі компенсаційні витрати, зокрема, за невикористані щорічні відпустки.

🏢 Дубілет скоротить штат РДА на майже 19 тисяч позицій – що робити працівникам 1

Кожному держслужбовцю шукатимуть нову роботу до моменту звільнення. Працівників буде супроводжувати кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування. Пошук роботи, проведення професійного навчання та підготовка людини до започаткування власного бізнесу будуть проводитися із залученням бізнесу, ОТГ та профільних асоціацій.

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство економіки у січні планують запустити курс з ІТ-грамотності. Ці базові курси дозволять держслужбовцям безкоштовно навчитися цифровим навичкам та стати більш конкурентними на ринку праці.

Читайте також про те, що РРО у смартфоні буде🏢 Дубілет скоротить штат РДА на майже 19 тисяч позицій – що робити працівникам 2📱 Касовий апарат – РРО у смартфоні буде безкоштовним безкоштовним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: