fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 Країна у смартфоні: на Kyiv Smart City Forum 2019 обговорять діджиталізацію міського простору

📱 Kraїna u smartfoni: na Kyiv Smart City Forum 2019 obgovorjať didžytalizaciju miśkogo prostoru
Інновації, що змінюють місто, глобальний процес діджиталізації, та розбудова міського простору. На учасників Kyiv Smart City Forum 2019 чекає 8 тематичних секцій, більше 60 українських та міжнародних спікерів, понад 1000 м² інноваційного простору в демозоні й тест-драйв електротранспорту на вертолітному майданчику.
Innovaciї, ščo zminjujuť misto, globaľnyj proces didžytalizaciї, ta rozbudova miśkogo prostoru. Na učasnykiv Kyiv Smart City Forum 2019 čekaje 8 tematyčnyh sekcij, biľše 60 ukraїnśkyh ta mižnarodnyh spikeriv, ponad 1000 m² innovacijnogo prostoru v demozoni j test-drajv elektrotransportu na vertolitnomu majdančyku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Про Kyiv Smart City Forum 2019. 1 жовтня у столичному КВЦ Парковий відбудеться Kyiv Smart City Forum 2019. Понад 3000 учасників зберуться на одній платформі, аби обговорити тенденції розбудови розумного міського середовища. Подія присвячена smart-технологіям та інноваційним рішенням, що розвивають міста в Україні та світі. Одна з головних тем Форуму — діджиталізація Києва та українських міст як ефективний інструмент для трансформацій міського простору задля комфорту і безпеки громадян. Програма заходу за посиланням. Квитки на Kyiv Smart City Forum 2019 у продажу за посиланням. Спікери. Ден Кінкейд — архітектор та директор Національної практики міського дизайну у США, який врятував інфраструктуру Детройта після найбільшого муніципального банкрутства в історії США. Пітер Бішоп — професор міського дизайну в Університетському коледжі Лондона, розповість про нові гнучкі стратегії розвитку міст в умовах непередбачуваного майбутнього та швидких технологічних змін. Франс-Антон Вермаст — радник із питань стратегії та міжнародний посол smart city в Amsterdam Smart City. Спікер окреслить спектр нових механізмів та послуг, які роблять міста та регіони інклюзивними й більш комфортними для проживання, роботи та відпочинку людей. Адольфо Борреро — президент Smart City AMETIC та СEOE, розкаже, як приклад Барселони прискорив смартизацію інших міст Іспанії. Зокрема про те, як нові технології та штучний інтелект змінили Малагу, Валенсію та Балеарські острови. Про міські розумні технології також розкажуть Едуард Думітраску — президент Всесвітньої організації Smart Cities, Фред Джоунс — керівник напряму Нова мобільність в Uber у Великій Британії та Ірландії, Дмитро Аранчій — головний архітектор майстерні Dmytro Aranchii Architects та автор книги Алгоритмічні методи архітектурного формотворення та інші експерти. Також відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-інноваторів Smart Місто 2019. Українські міста презентують учасникам досягнення у впровадженні smart-рішень у свою інфраструктуру. Найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи будуть визначені в 5 номінаціях: Відкрите інноваційне місто Найкраща транспортна модель міста Найкомфортніше місто для життя Місто стартапів Екологічно відповідальне місто Читайте також про те, що у Києві відкрився Kyiv Food Market: як виглядає.  
Реклама 👇 Замовити

Про Kyiv Smart City Forum 2019

1 жовтня у столичному КВЦ «Парковий» відбудеться Kyiv Smart City Forum 2019. Понад 3000 учасників зберуться на одній платформі, аби обговорити тенденції розбудови розумного міського середовища. Подія присвячена smart-технологіям та інноваційним рішенням, що розвивають міста в Україні та світі.

Одна з головних тем Форуму — діджиталізація Києва та українських міст як ефективний інструмент для трансформацій міського простору задля комфорту і безпеки громадян.

📱 Країна у смартфоні: на Kyiv Smart City Forum 2019 обговорять діджиталізацію міського простору 1

Програма заходу за посиланням.

Квитки на Kyiv Smart City Forum 2019 у продажу за посиланням.

Спікери

Ден Кінкейд — архітектор та директор Національної практики міського дизайну у США, який врятував інфраструктуру Детройта після найбільшого муніципального банкрутства в історії США.

Пітер Бішоп — професор міського дизайну в Університетському коледжі Лондона, розповість про нові гнучкі стратегії розвитку міст в умовах непередбачуваного майбутнього та швидких технологічних змін.

Франс-Антон Вермаст — радник із питань стратегії та міжнародний посол smart city в Amsterdam Smart City. Спікер окреслить спектр нових механізмів та послуг, які роблять міста та регіони інклюзивними й більш комфортними для проживання, роботи та відпочинку людей.

Адольфо Борреро — президент Smart City AMETIC та СEOE, розкаже, як приклад Барселони прискорив смартизацію інших міст Іспанії. Зокрема про те, як нові технології та штучний інтелект змінили Малагу, Валенсію та Балеарські острови.

Про міські розумні технології також розкажуть Едуард Думітраску — президент Всесвітньої організації Smart Cities, Фред Джоунс — керівник напряму «Нова мобільність» в Uber у Великій Британії та Ірландії, Дмитро Аранчій — головний архітектор майстерні Dmytro Aranchii Architects та автор книги «Алгоритмічні методи архітектурного формотворення» та інші експерти.

Також відбудеться щорічна церемонія нагородження міст-інноваторів Smart Місто 2019. Українські міста презентують учасникам досягнення у впровадженні smart-рішень у свою інфраструктуру. Найкращі міські проекти, громадські та державні ініціативи будуть визначені в 5 номінаціях:

  • Відкрите інноваційне місто
  • Найкраща транспортна модель міста
  • Найкомфортніше місто для життя
  • Місто стартапів
  • Екологічно відповідальне місто

Читайте також про те, що у Києві відкрився📱 Країна у смартфоні: на Kyiv Smart City Forum 2019 обговорять діджиталізацію міського простору 2🎂 У Києві відкрився Kyiv Food Market: як виглядає Kyiv Food Market: як виглядає.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: