fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤝 Grammarly відтепер визначає, яке враження справить ваш лист

🤝 Grammarly vidteper vyznačaje, jake vražennja spravyť vaš lyst
У планах Grammarly також додати до визначення тону повідомлення поради, як його змінити.
U planah Grammarly takož dodaty do vyznačennja tonu povidomlennja porady, jak jogo zminyty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український стартап Grammarly почав використовувати штучний інтелект, щоб визначати тон листів користувачів. Інструмент вже доступний в розширенні для Chrome, незабаром зявиться в Safari і Firefox. Що відомо. Визначити тон листа або повідомлення складніше, ніж розмови – людина не може бачити вираз обличчя та мову тіла співрозмовника. Також тон повідомлення формує ціла сукупність ознак. Особливо часто проблеми виникають під час листування іноземною мовою. Як працює. Grammarly спробувала виправити ситуацію за допомогою детектору тону. Використовуючи машинне навчання, цей інструмент аналізує слова, формулювання, пунктуацію, заголовні букви та визначає, яке враження справить ваш лист. Наприклад, повідомлення може передавати радість і захоплення або навпаки – роздратування. Інструмент працює з текстами від 120 символів. У планах сервісу – додати до визначення тону повідомлення поради, як його змінити. Бета-версія нової функції доступна у веб-версіях поштових сервісів Gmail і Yahoo в розширенні для Chrome. У найближчі тижні вона зявиться в Safari і Firefox. Читайте також про те, що Grammarly долучився до ініціативи #KyivNotKiev – рекомендуватиме правильну транслітерацію.
Реклама 👇 Замовити

Український стартап Grammarly почав використовувати штучний інтелект, щоб визначати тон листів користувачів. Інструмент вже доступний в розширенні для Chrome, незабаром з’явиться в Safari та: Safari “й” Firefox, Safari “та” Firefox—#—й#та—#—і—#—http://vlada.kiev.ua/pravopys/pravXXI/13.html’>і Firefox.

Читайте також про те, що Grammarly долучився🤝 Grammarly відтепер визначає, яке враження справить ваш лист 1🇺🇦 Grammarly долучився до ініціативи #KyivNotKiev – рекомендуватиме правильну транслітерацію до ініціативи #KyivNotKiev – рекомендуватиме правильну транслітерацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: