fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👗 GoExport – українських підприємців навчать просувати власний бренд закордоном

👗 GoExport – ukraїnśkyh pidpryjemciv navčať prosuvaty vlasnyj brend zakordonom
Учасники програми «GoEXPORT: вихід на нові ринки» навчаться застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії. За результатами захисту проектів п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації.
Učasnyky programy «GoEXPORT: vyhid na novi rynky» navčaťsja zastosuvaty novi instrumenty na biznes-modeli vlasnoї kompaniї. Za rezuľtatamy zahystu proektiv p’jať kompanij-avtoriv najkraščyh proektiv otrymajuť dopomogu vid mentora abo konsuľtacijnu pidtrymku u realizaciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. 27 вересня в Україні стартує навчальна програма GoEXPORT: вихід на нові ринки, яка допоможе українським брендам ефективно просувати свою продукцію на міжнародний ринок. Програма експортної освіти охопить три пріоритетні сектори української економіки, першим з яких стане текстильна промисловість. Її мета – закласти основи для просування власного бренду закордоном та створення міжнародного бренду. Що буде в програмі GoEXPORT: вихід на нові ринки. За час програми учасники отримають розуміння основ експортної діяльності та разом з експертами проаналізують власний продукт, щоб скласти план виходу на нові ринки. Учасники програми навчаться застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії. За результатами захисту проектів п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації. Програма для текстильної промисловості розпочнеться 27 вересня у Києві. Учасники сплачують лише 50% вартості курсу, ще 50% вартості покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business. Деталі програми та критерії відбору за посиланням. Читайте також про те, що Кабмін визначив діяльність Міністерства цифрової трансформації.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

27 вересня в Україні стартує навчальна програма «GoEXPORT: вихід на нові ринки», яка допоможе українським брендам ефективно просувати свою продукцію на міжнародний ринок.

Програма експортної освіти охопить три пріоритетні сектори української економіки, першим з яких стане текстильна промисловість. Її мета – закласти основи для просування власного бренду закордоном та створення міжнародного бренду.

GoEXPORT

Що буде в програмі «GoEXPORT: вихід на нові ринки»

За час програми учасники отримають розуміння основ експортної діяльності та разом з експертами проаналізують власний продукт, щоб скласти план виходу на нові ринки.

Учасники програми навчаться застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії. За результатами захисту проектів п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації.

Програма для текстильної промисловості розпочнеться 27 вересня у Києві. Учасники сплачують лише 50% вартості курсу, ще 50% вартості покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business.

Деталі програми та критерії відбору за посиланням.

Читайте також про те, що Кабмін визначив👗 GoExport – українських підприємців навчать просувати власний бренд закордоном 1📱 Держава у смартфоні: Кабмін визначив діяльність Міністерства цифрової трансформації діяльність Міністерства цифрової трансформації.

Теґи: дизайн

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: