fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

👗 GoExport – українських підприємців навчать просувати власний бренд закордоном

👗 GoExport – ukraїnśkyh pidpryjemciv navčať prosuvaty vlasnyj brend zakordonom

Учасники програми «GoEXPORT: вихід на нові ринки» навчаться застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії. За результатами захисту проектів п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації.
Učasnyky programy «GoEXPORT: vyhid na novi rynky» navčaťsja zastosuvaty novi instrumenty na biznes-modeli vlasnoї kompaniї. Za rezuľtatamy zahystu proektiv p’jať kompanij-avtoriv najkraščyh proektiv otrymajuť dopomogu vid mentora abo konsuľtacijnu pidtrymku u realizaciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відомо. 27 вересня в Україні стартує навчальна програма GoEXPORT: вихід на нові ринки, яка допоможе українським брендам ефективно просувати свою продукцію на міжнародний ринок. Програма експортної освіти охопить три пріоритетні сектори української економіки, першим з яких стане текстильна промисловість. Її мета – закласти основи для просування власного бренду закордоном та створення міжнародного бренду. Що буде в програмі GoEXPORT: вихід на нові ринки. За час програми учасники отримають розуміння основ експортної діяльності та разом з експертами проаналізують власний продукт, щоб скласти план виходу на нові ринки. Учасники програми навчаться застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії. За результатами захисту проектів п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації. Програма для текстильної промисловості розпочнеться 27 вересня у Києві. Учасники сплачують лише 50% вартості курсу, ще 50% вартості покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business. Деталі програми та критерії відбору за посиланням. Читайте також про те, що Кабмін визначив діяльність Міністерства цифрової трансформації.
Реклама 👇 Замовити

Що відомо

27 вересня в Україні стартує навчальна програма «GoEXPORT: вихід на нові ринки», яка допоможе українським брендам ефективно просувати свою продукцію на міжнародний ринок.

Програма експортної освіти охопить три пріоритетні сектори української економіки, першим з яких стане текстильна промисловість. Її мета – закласти основи для просування власного бренду закордоном та створення міжнародного бренду.

GoEXPORT

Що буде в програмі «GoEXPORT: вихід на нові ринки»

За час програми учасники отримають розуміння основ експортної діяльності та разом з експертами проаналізують власний продукт, щоб скласти план виходу на нові ринки.

Учасники програми навчаться застосувати нові інструменти на бізнес-моделі власної компанії. За результатами захисту проектів п’ять компаній-авторів найкращих проектів отримають допомогу від ментора або консультаційну підтримку у реалізації.

Програма для текстильної промисловості розпочнеться 27 вересня у Києві. Учасники сплачують лише 50% вартості курсу, ще 50% вартості покривається ЄС в рамках ініціативи EU4Business.

Деталі програми та критерії відбору за посиланням.

Читайте також про те, що Кабмін визначив діяльність Міністерства цифрової трансформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: