Реклама

🍏 🎮 Apple Arcade запускають сьогодні: 7 ігор, які варто спробувати на старті

Довгоочікуваний ігровий сервіс від Apple вже сьогодні можна буде спробувати на ваших «яблучних» девайсах (а для учасників бета-програми Apple така можливість вже кілька днів доступна). Зібрали для вас всю інформацію та підбірку ігор, з яких варто почати знайомство з сервісом.
Čytaty latynkoju
🍏 🎮 Apple Arcade запускають сьогодні: 7 ігор, які варто спробувати на старті
  1. Головна
  2. Техно
  3. 🍏 🎮 Apple Arcade запускають сьогодні: 7 ігор, які варто спробувати на старті
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Довгоочікуваний ігровий сервіс від Apple вже сьогодні можна буде спробувати на ваших «яблучних» девайсах (а для учасників бета-програми Apple така можливість вже кілька днів доступна). Зібрали для вас всю інформацію та підбірку ігор, з яких варто почати знайомство з сервісом.

Що таке Apple Arcade

Новий сервіс Apple — це чергова спроба компанії повноцінно вийти на ринок відеоігор. Для споживачів сервіс працює дуже просто. За підписку, яка в Україні коштує $4.99 (приблизно 120₴) на місяць користувач отримує доступ до великої бібліотеки ігор, які доступні на всіх відповідних платформах Apple (iOS, MacOS та tvOS) без обмежень.

У таких іграх немає мікротранзакцій, а грати в них можна без підключення до інтернету в будь-який момент, доки активна підписка. Перший місяць — безкоштовний. У каталозі Apple Arcade вже на старті є понад 100 ігор, а знайти його можна в App Store на вашому iPhone, iPad (вони мають підтримувати iOS 13), Apple TV і Mac.

Крім того, iOS 13 приносить підтримку геймпадів. Тобто, ви зможете підключити свій контролер від PlayStation 4 або Xbox One до iPhone чи iPad та грати за допомогою них.

Apple Arcade запуститься вже сьогодні, 19 вересня.

7 ігор, з яких варто почати знаймство з Apple Arcade

Ми знаємо, ви — люди зайняті, а в уже гігантському каталозі легко загубитися, тож ми героїчно протестували ігри доступні в Apple Arcade, щоб зібрати для вас 7 найцікавіших проєктів, які варто спробувати вже зараз, щоб скласти враження від нового сервісу. До речі, перший місяць підписки — безкоштовний, отже є чудова нагода спробувати та зрозуміти, чи потрібно вам взагалі таке задоволення.

Oceanhorn 2

Досвічені мобільні гравці знайомі з першою частиною цієї гри. Пригоди хлопця, який шукає свого батька, настільки полюбилися аудиторії, що врешті решт Oceanhorn вийшов не лише на мобільних платформах, але й на ПК, Mac та консолі актуального покоління.

Oceanhorn 2 — це приквел до першої частини. Але не хвилюйтеся, навіть якщо ви з нею не знайомі, вам все одно буде цікаво позаяк дія гри відбувається за 1000 років до Oceanhorn. Головному герою доведеться об’єднати народи Ґайї проти Месмерота та його Темної армії. У новій грі ви будете битися з найрізноманітнішими ворогами, досліджувати величезний світ та вирішувати головоломки, щоб врешті решт всіх перемогти.

Oceanhorn 2 може похвалитися неймовірною графікою — це одна з найкрасивіших мобільних ігор на сьогодні, якщо не найкрасивіша. Ігровий процес теж здатен захопити вас на довгі години. Граючи від третьої особи з видом з-за спини (а не зверху, як це було у першій частині), ви отримуєте практично повноцінний RPG-досвід, але на мобільному девайсі.

Overland

Перший прототип цієї гри з піксельною графікою розробник створив за кілька годин у літаку, і вже тоді вона набула визнання. Після п’яти років розробки Overland перетворилася на стильний покроковий survival з низкою цікавих ґеймплейних рішень. Якщо ви колись грали у Faster Than Light або українську Space Rogue, ігровий процес буде вам знайомим. Якщо ж ні, розповідаємо.

Ми їдемо у подорож постапокаліптичною Америкою — зі східного на західне узбережжя Сполучених Штатів. Навколо — самі небезпеки: страшні монстри, незнайомці, навіть сама природа — проти нас. Нам доведеться виживати в цьому жахливому світі, балансуючи ресурси та приймаючи важкі рішення на кшталт покинути мандрівника напризволяще або прихистити його у своєму авто, ризикуючи одного разу прокинутися в пустелі без машини і їжі, що їх він украв, поки ми спали?

Shinsekai: Into the depths

Shinsekai з японської означає «глибокий океан», і це повністю описує, про що ця гра. Ви — дослідник або дослідниця глибоководного світу з усіма його труднощами та принадами. Shinsekai видала легендарна японська компанія Capcom відповідальна за серію Resident Evil («Оселя зла»), тож і жахливі монстри та інші небезпеки гарантовані.

Попри деякі труднощі з керуванням персонажем, грати в Shinsekai цікаво та захопливо.

Assemble with care

Багато років тому, коли мобільний ґеймінг лише починав захоплювати світ, вийшла гра Monument Valley, яка згодом стала справжнім культурним феноменом. Одна з найкрасивіших та найромантичніших ігор в принципі, Monument Valley стала взірцем для багатьох розробників.

Компанія ustwo Games, що створила культову гру, повертається, щоб знов розтопити наши серця новим проєктом. В Assemble with care від цієї студії ви граєте за дівчину, чий талант — ремонтувати поламане. Вона поїхала з домівки батьків-антикварів, щоб віднайти своє покликання. Прибувши у нове місто, дівчина починає лагодити речі місцевих мешканців, а разом із ними — і їхні життя.

Assemble with care — надзвичайно медитативний, але не нудний досвід, який дозволяє перепочити від буремного ритму сучасного життя, а іноді це саме те, що потрібно.

Sonic Racing

Всім відомий голубий швидкісний їжак — тепер на авто. Насправді, Sonic Racing — гра не нова, але вперше приходить на мобільні платформи і саме на Apple Arcade ексклюзивно. Розповідати особливо нічого: граючи за Соніка або іншого героя його всесвіту, треба обганяти супротивників та збирати золоті кільця. Можна грати як проти комп’ютерних гравців, так і проти живих.

Чудовий спосіб провести час — принаймні, до виходу Mario Kart.

Mini Motorways

Для любителів головоломок — нова гра від розробників Mini Metro. Працює схожим чином: поєднуйте домівки з офісами дорогами так, щоб попит на поїздки завжди був задоволеним і не було заторів. У вашому розпорядженні — звичайні дороги, мости, гайвеї та світлофори, а цікавинкою стануть плани реальних міст. Можна спробувати себе у ролі мера Токіо чи Лос-Анджелеса, розрулюючи трафік перевантажених мегаполісів.

Rayman Mini

Ще одна легендарна франшиза вкотре пробує себе на мобільних платформах. Раніше Rayman вже виходив кількома частинами на iOS та Android. Для тих, хто не в курсі, це платформер, де треба збирати світлячків, оминаючи різні перепони та ворогів.

У грі дуже важлива реакція, а деякі рівні доведеться проходити десятки разів для досягнення результату. За те і любимо.

***

Насправді, Apple Arcade може похвалитися набагато більшою кількістю дійсно цікавих ігор — від дорогих проєктів іменитих студій до дивних та фантасмагоричних експериментів інді-девелоперів. Це різноманіття робить платформу головною надією ринку мобільних ігор, який, хоча й демонструє шалені заробітки та темпи їхнього зростання, але, на жаль, не сприяє творчому розвитку індустрії та створенню цікавих проєктів.

Сьогодні ми зібрали лише сім проєктів із понад сотні вже доступних, які теж варті того, щоб їх спробувати. Якщо вам цікаві такі підбірки у подальшому, дайте нам знати у коментарях!

Share
Написати коментар
loading...