fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📍 EverScan та «Мапа реновації» оцифрують старі споруди Києва та створять інтерактивну карту

📍 EverScan ta «Mapa renovaciї» ocyfrujuť stari sporudy Kyjeva ta stvorjať interaktyvnu kartu
Українська компанія EverScan та активісти проєкту «Мапа реновації» запустили соціальну ініціативу щодо 3D-сканування пам'ятників архітектури Києва за допомогою технології лазерного сканування.
Ukraїnśka kompanija EverScan ta aktyvisty projektu «Mapa renovaciї» zapustyly sociaľnu iniciatyvu ščodo 3D-skanuvannja pam'jatnykiv arhitektury Kyjeva za dopomogoju tehnologiї lazernogo skanuvannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Щорічно у Києві зникають архітектурні комплекси минулих століть, змінюючись багатоповерховими будинками або торговими центрами. Для збереження історичної будівлі створили проєкт Мапа реновації. Його фахівці розробляють інтерактивну карту старих споруд, які знаходяться у зоні ризику, а також відстежують їхню подальшу долю. Як працюватиме. Фахівці EverScan запропонували обєднати зусилля з проектом Мапи реновації і перенести чинні обєкти в цифровий вигляд, використовуючи інноваційні технології лазерного сканування. Вони дозволяють зберегти не тільки фотографії і історію будівель, а й цифровий вигляд фасадів для реставрацій і реконструкцій. Перші результати проєкту можна подивитися за посиланням. Які обєкти відсканують першими. Фахівці обрали для проєкту значущі архітектурні обєкти, які знаходяться в зоні ризику. садибу Сікорського, у дворі якої Ігор Сікорський сконструював першу модель вертольота (вул. Ярославів Вал, 15б), двоповерховий відселений будинок, побудований в 1902 році за проектом відомого київського архітектора Іполита Ніколаєва. На початку минулого століття тут розміщувалося відділення поліції (вул. Січових стрільців, 91), урядову дачу УРСР, яка є зразком архітектури 1930-х. (Проспект Перемоги, 82б/82г). Загалом компанії планують відсканувати десять обєктів до кінця 2019 року. Оброблена інформація буде розміщена у відкритому доступі на порталі Мапа реновації. Проєкт не тільки познайомить широку аудиторію з київської архітектурою, а й обєднає жителів міста для захисту і відновлення історичних міських обєктів. Що далі. Наступний крок для EverScan – накопичення відсканованих обєктів та створення повної цифрової карти міста з високим рівнем деталізації і інтеграцією систем аналітики. Це може стати новим етапом у розвитку напрямку Smart City. Крім того, завдяки цьому рішенню люди з будь-якої точки світу зможуть вивчити історію Києва, не залишаючи дому. Проект підвищить впізнаваність міста і його популярність серед туристів. Читайте також про те, як змінювалося повітря у Києві за останні 20 років – дослідження.
Реклама 👇 Замовити

Щорічно у Києві зникають архітектурні комплекси минулих століть, змінюючись багатоповерховими будинками або торговими центрами.

Для збереження історичної будівлі створили проєкт «Мапа реновації». Його фахівці розробляють інтерактивну карту старих споруд, які знаходяться у зоні ризику, а також відстежують їхню подальшу долю.

Як працюватиме

Фахівці EverScan запропонували об’єднати зусилля з проектом «Мапи реновації» і перенести чинні об’єкти в цифровий вигляд, використовуючи інноваційні технології лазерного сканування. Вони дозволяють зберегти не тільки фотографії Поширити у Фейсбуці Надіслати в Messenger Твітнути Зберегти в Pocket

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: