Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤳 Порівняйте фото людини та діпфейку – зможете відрізнити реальне фото від нейромережі

🤳 Porivnjajte foto ljudyny ta dipfejku – zmožete vidriznyty reaľne foto vid nejromereži

Половину зображень генерує алгоритм StyleGAN, а решту беруть з відкритих джерел. Штучний інтелект справді створює реалістичні портрети людей – діпфейки.
Polovynu zobražeń generuje algorytm StyleGAN, a reštu beruť z vidkrytyh džerel. Štučnyj intelekt spravdi stvorjuje realistyčni portrety ljudej – dipfejky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідники Вашингтонського університету Джевін Вест та Карл Бергстрем створили сайт, який пропонує всім охочим спробувати відрізнити портрети реальних людей від діпфейків – тих, що створює нейромережа. Як працює . Половину зображень генерує алгоритм StyleGAN, а решту беруть з відкритих джерел. Натисніть на одне з двох фото, щоб перевірити свої навички розпізнавання осіб – продовжувати можна нескінченно. Читайте також про те, що ПриватБанк запускає оплату обличчям FacePay24 у Приват24: як працюватиме.

Дослідники Вашингтонського університету Джевін Вест та Карл Бергстрем створили сайт, який пропонує всім охочим спробувати відрізнити портрети реальних людей від діпфейків – тих, що створює нейромережа.

Як працює 

Половину зображень генерує алгоритм StyleGAN, а решту беруть з відкритих джерел. Натисніть на одне з двох фото, щоб перевірити свої навички розпізнавання осіб – продовжувати можна нескінченно.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---діпфейк' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-657:7'>діпфейк</span>

В інтернеті ми навчилися не довіряти іменам, але досі віримо картинкам, бо справжність фотографій було легко перевірити. Це вже не так. Штучний інтелект створює реалістичні портрети людей. Наша мета – навчити вас дізнаватися підробки.

творці сайту

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#------#---діпфейк' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1124:7'>діпфейк</span>

Читайте також про те, що «ПриватБанк» запускає оплату обличчям FacePay24 у «Приват24»: як працюватиме.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: