fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

☂️ У Києві відкрилася виставка «Класика майбутнього»: через дизайн розкривають сучасне суспільство

☂️ U Kyjevi vidkrylasja vystavka «Klasyka majbutńogo»: čerez dyzajn rozkryvajuť sučasne suspiľstvo
Для створення образів виставки «Класика майбутнього» було обрано як культові об’єкти, так і звичайні речі, якими ми користуємося повсякденно, але навіть не замислюємося, що вони теж є витворами дизайну – чайник, парасолька від сонця, диван, торшер, ванна та інші.
Dlja stvorennja obraziv vystavky «Klasyka majbutńogo» bulo obrano jak kuľtovi ob’jekty, tak i zvyčajni reči, jakymy my korystujemosja povsjakdenno, ale naviť ne zamysljujemosja, ščo vony tež je vytvoramy dyzajnu – čajnyk, parasoľka vid soncja, dyvan, toršer, vanna ta inši.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація проекту Класика майбутнього. На виставці представлені культові обєкти дизайну та художні образи, які втілюють ймовірність нашого майбутнього, що вже стає сьогоденням. Виставка – арт-синтез, де через дизайн розкриваються тенденції розвитку сучасного суспільства: естетичність, екологічність та відповідальне споживання. Як створювали виставку Класика майбутнього. Для створення образів було обрано як культові об’єкти, так і звичайні речі, якими ми користуємося повсякденно, але навіть не замислюємося, що вони теж є витворами дизайну – чайник, парасолька від сонця, диван, торшер, ванна та інші. Виставка складається з чотирьох частин: Інша планета, Паралельний світ, Віртуальна реальність та Майбутнє. В експозиції задіяні легендарні предмети від найвідоміших дизайнерів, серед яких Egg chair Арне Якобсена, Lounge chair & ottoman подружжя Чарльз та Рей Імзи, ваза Bacchantes Рене Лаліка, торшер з колекції Beat light Тома Діксона. Ці та інші предмети, відображені на полотнах, знаходяться в постійних експозиціях у музеях та галереях сучасного мистецтва у Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Стокгольмі, Копенгагені. Їх дуже люблять фотографи та кінематографісти. Наприклад, Lounge chair обрали для себе доктор Хаус з відомого серіалу, Залізна людина Тоні Старк з фільмів Marvel, крісло знімалося у серіалах Друзі, Шерлок, Пліткарка. Для участі у проєкті обирались предмети фабрик, які дотримуються екологічних принципів виробництва. Коли з залишків сировини виготовляють посуд, іграшки, декор, використання фарб на водній основі, вживання вторинної деревини та сухих дерев, проектування меблів та упаковки, що піддається ресайклінгу, використання сонячної енергії. Виставка триватиме до 15 вересня. Читайте також про те, що долучитися до розбудови ВДНГ зможе кожен охочий: як це зробити.
Реклама 👇 Замовити

У Національному музеї Тараса Шевченка відбулася презентація проекту «Класика майбутнього». На виставці представлені культові об’єкти дизайну та художні образи, які втілюють ймовірність нашого майбутнього, що вже стає сьогоденням.

Виставка – арт-синтез, де через дизайн розкриваються тенденції розвитку сучасного суспільства: естетичність, екологічність та відповідальне споживання.

Класика майбутнього

Як створювали виставку «Класика майбутнього»

Для створення образів було обрано як культові об’єкти, так і звичайні речі, якими ми користуємося повсякденно, але навіть не замислюємося, що вони теж є витворами дизайну – чайник, парасолька від сонця, диван, торшер, ванна та інші.

виставка

Виставка складається з чотирьох частин: «Інша планета», «Паралельний світ», «Віртуальна реальність» та «Майбутнє». В експозиції задіяні легендарні предмети від найвідоміших дизайнерів, серед яких Egg chair Арне Якобсена, Lounge chair & ottoman подружжя Чарльз та Рей Імзи, ваза Bacchantes Рене Лаліка, торшер з колекції Beat light Тома Діксона.

Класика майбутнього

Ці та інші предмети, відображені на полотнах, знаходяться в постійних експозиціях у музеях та галереях сучасного мистецтва у Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Стокгольмі, Копенгагені. Їх дуже люблять фотографи та кінематографісти. Наприклад, Lounge chair обрали для себе доктор Хаус з відомого серіалу, Залізна людина Тоні Старк з фільмів Marvel, крісло знімалося у серіалах «Друзі», «Шерлок», «Пліткарка».

01/ 03

Для участі у проєкті обирались предмети фабрик, які дотримуються екологічних принципів виробництва. Коли з залишків сировини виготовляють посуд, іграшки, декор, використання фарб на водній основі, вживання вторинної деревини та сухих дерев, проектування меблів та упаковки, що піддається ресайклінгу, використання сонячної енергії.

Виставка триватиме до 15 вересня.

Читайте також про те, що долучитися до розбудови ВДНГ☂️ У Києві відкрилася виставка «Класика майбутнього»: через дизайн розкривають сучасне суспільство 1🚴‍♂️ Долучитися до розбудови ВДНГ зможе кожен охочий: як це зробити зможе кожен охочий: як це зробити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: