fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📰 Газета «Сьогодні» більше не виходитиме у друкованій версії – залишиться сайт

📰 Gazeta «Sogodni» biľše ne vyhodytyme u drukovanij versiї – zalyšyťsja sajt
За останні дев'ять років середньотижневе охоплення газет знизилося на 52%. Тому «Сьогодні» зосередиться на розвитку сайту та теленовин.
Za ostanni dev'jať rokiv seredńotyžneve ohoplennja gazet znyzylosja na 52%. Tomu «Sogodni» zoseredyťsja na rozvytku sajtu ta telenovyn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  📰 Що відомо. Медіа Група Україна ухвалила рішення про зупинення видання газети Сьогодні. Останній випуск вийде 27 вересня 2019 року. Про це повідомляється у заяві медіагрупи. ❓ Чому . За словами директора Медіа Групи Україна Євгена Бондаренко, система збуту друкованої преси практично зруйнована. До читачів у регіонах часто доходять позавчорашні (а то і тижневої давнини) новини. У повідомленні також підкреслюється, що за останні девять років середньотижневе охоплення газет знизилося на 52%. Водночас охоплення інтернету зросло на 60%. Цілі сегменти ринку перестали існувати – збанкрутували підписні агентства, закрилися мережі продажів періодичних ЗМІ. Особливо ці проблеми актуальні для віддалених регіонів, міст з населенням 50 тисяч мінус, де газети традиційно читали. Андрій Романенко. генеральний директор Сьогодні Мультимедіа. 💻 Що далі. Інформаційний бренд планує зосередитися на розвитку сайту та теленовин. Читайте також про те, що Facebook почав вмикати новий інтерфейс українським користувачам.
Реклама 👇 Замовити

📰 Що відомо

«Медіа Група Україна» ухвалила рішення про зупинення видання газети «Сьогодні». Останній випуск вийде 27 вересня 2019 року. Про це повідомляється у заяві медіагрупи.

❓ Чому 

За словами директора «Медіа Групи Україна» Євгена Бондаренко, система збуту друкованої преси практично зруйнована. До читачів у регіонах часто доходять позавчорашні (а то і тижневої давнини) новини.

газета сьогодні

У повідомленні також підкреслюється, що за останні дев’ять років середньотижневе охоплення газет знизилося на 52%. Водночас охоплення інтернету зросло на 60%.

Цілі сегменти ринку перестали існувати – збанкрутували підписні агентства, закрилися мережі продажів періодичних ЗМІ. Особливо ці проблеми актуальні для віддалених регіонів, міст з населенням 50 тисяч мінус, де газети традиційно читали

Андрій Романенко, генеральний директор «Сьогодні Мультимедіа»

газета сьогодні

💻 Що далі

Інформаційний бренд планує зосередитися на розвитку сайту та теленовин.

Читайте також про те, що Facebook почав вмикати новий інтерфейс📰 Газета «Сьогодні» більше не виходитиме у друкованій версії – залишиться сайт 1🆕 Facebook почав вмикати новий інтерфейс українським користувачам. Як виглядає українським користувачам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: