fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📰 Газета «Сьогодні» більше не виходитиме у друкованій версії – залишиться сайт

📰 Gazeta «Sogodni» biľše ne vyhodytyme u drukovanij versiї – zalyšyťsja sajt

За останні дев'ять років середньотижневе охоплення газет знизилося на 52%. Тому «Сьогодні» зосередиться на розвитку сайту та теленовин.
Za ostanni dev'jať rokiv seredńotyžneve ohoplennja gazet znyzylosja na 52%. Tomu «Sogodni» zoseredyťsja na rozvytku sajtu ta telenovyn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  📰 Що відомо. Медіа Група Україна ухвалила рішення про зупинення видання газети Сьогодні. Останній випуск вийде 27 вересня 2019 року. Про це повідомляється у заяві медіагрупи. ❓ Чому . За словами директора Медіа Групи Україна Євгена Бондаренко, система збуту друкованої преси практично зруйнована. До читачів у регіонах часто доходять позавчорашні (а то і тижневої давнини) новини. У повідомленні також підкреслюється, що за останні девять років середньотижневе охоплення газет знизилося на 52%. Водночас охоплення інтернету зросло на 60%. Цілі сегменти ринку перестали існувати – збанкрутували підписні агентства, закрилися мережі продажів періодичних ЗМІ. Особливо ці проблеми актуальні для віддалених регіонів, міст з населенням 50 тисяч мінус, де газети традиційно читали. Андрій Романенко. генеральний директор Сьогодні Мультимедіа. 💻 Що далі. Інформаційний бренд планує зосередитися на розвитку сайту та теленовин. Читайте також про те, що Facebook почав вмикати новий інтерфейс українським користувачам.
Реклама 👇 Замовити

📰 Що відомо

«Медіа Група Україна» ухвалила рішення про зупинення видання газети «Сьогодні». Останній випуск вийде 27 вересня 2019 року. Про це повідомляється у заяві медіагрупи.

❓ Чому 

За словами директора «Медіа Групи Україна» Євгена Бондаренко, система збуту друкованої преси практично зруйнована. До читачів у регіонах часто доходять позавчорашні (а то і тижневої давнини) новини.

газета сьогодні

У повідомленні також підкреслюється, що за останні дев’ять років середньотижневе охоплення газет знизилося на 52%. Водночас охоплення інтернету зросло на 60%.

Цілі сегменти ринку перестали існувати – збанкрутували підписні агентства, закрилися мережі продажів періодичних ЗМІ. Особливо ці проблеми актуальні для віддалених регіонів, міст з населенням 50 тисяч мінус, де газети традиційно читали

Андрій Романенко, генеральний директор «Сьогодні Мультимедіа»

газета сьогодні

💻 Що далі

Інформаційний бренд планує зосередитися на розвитку сайту та теленовин.

Читайте також про те, що Facebook почав вмикати новий інтерфейс українським користувачам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: