fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌍 Українські музиканти adm: t випустили екоманіфест, у якому закликають задуматися про зміни клімату

🌍 Ukraїnśki muzykanty adm: t vypustyly ekomanifest, u jakomu zaklykajuť zadumatysja pro zminy klimatu

'paket' – це пісня-заклик, зупинитися та озирнутися навколо. Екоманіфест adm: t виходить на лейблі Universal Music та оголошує старт однойменної просвітницької екоакції.
'paket' – ce pisnja-zaklyk, zupynytysja ta ozyrnutysja navkolo. Ekomanifest adm: t vyhodyť na lejbli Universal Music ta ogološuje start odnojmennoї prosvitnyćkoї ekoakciї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Забруднення повітря – четвертий за величиною фактор ризику передчасної смерті, викликаної інфекційними захворюваннями або хворобами серця. Такі невтішні цифри наводять у своїх доповідях благодійні організації Tearfund, Fauna & Flora International і WasteAid. 🥁 Пісня paket від adm: t. paket – екоманіфест, який виходить на лейблі Universal Music і оголошує старт однойменної просвітницької екоакції. У дебютному відео adm:t символом життя на Землі, що гасне стають лампочки. Вони гаснуть протягом відео – так саме повільно, проте так саме неминуче, як і людство, що гине через безтурботне ставлення до світу навколо. https://www.youtube.com/watch?v=oxDMfmGGHb4&feature=youtu.be Нас всіх турбують зміни клімату, але не всі усвідомлюють, наскільки глибоко проблеми екології повязані з повсякденним життям. paket – це пісня-заклик, зупинитися та озирнутися навколо. Андрій Дмитренко. лідер гурту adm: t. 🎸 Про гурт. adm:t заснували в Києві у 2017 році. До цього Андрій Дмитренко грав сольно. У 2018 adm: t стали першими українцями, які представили свою музику на міжнародному конкурсі Aloft Star Europе в Мюнхені та здобули перемогу над музикантами з Бельгії, Німеччини, Туреччини та Великобританії. Головним призом для гурту став контракт Universal Music Group – світовим лідером в області музичних розваг. Universal Music Group співпрацює з такими артистами, як Jay Z, Rihanna, Lady Gaga, Taylor Swift, Jared Leto, Adele та інші. Читайте також про те, що українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Кеті Перрі.
Реклама 👇 Замовити

Забруднення повітря – четвертий за величиною фактор ризику передчасної смерті, викликаної інфекційними захворюваннями або хворобами серця. Такі невтішні цифри наводять у своїх доповідях благодійні організації Tearfund, Fauna & Flora International і WasteAid.

🥁 Пісня ‘paket’ від adm: t

‘paket’ – екоманіфест, який виходить на лейблі Universal Music і оголошує старт однойменної просвітницької екоакції. У дебютному відео adm:t символом життя на Землі, що гасне стають лампочки.

Вони гаснуть протягом відео – так саме повільно, проте так саме неминуче, як і людство, що гине через безтурботне ставлення до світу навколо.

Нас всіх турбують зміни клімату, але не всі усвідомлюють, наскільки глибоко проблеми екології пов'язані з повсякденним життям. 'paket' – це пісня-заклик, зупинитися та озирнутися навколо

Андрій Дмитренко, лідер гурту adm: t

🎸 Про гурт

adm:t заснували в Києві у 2017 році. До цього Андрій Дмитренко грав сольно. У 2018 adm: t стали першими українцями, які представили свою музику на міжнародному конкурсі Aloft Star Europе в Мюнхені та здобули перемогу над музикантами з Бельгії, Німеччини, Туреччини та Великобританії.

adm: t

Головним призом для гурту став контракт Universal Music Group – світовим лідером в області музичних розваг. Universal Music Group співпрацює з такими артистами, як Jay Z, Rihanna, Lady Gaga, Taylor Swift, Jared Leto, Adele та інші.

Читайте також про те, що українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Кеті Перрі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: