fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚉 «Укрзалізниця» планує передавати вокзали у приватну власність з 2020 року

🚉 «Ukrzaliznycja» planuje peredavaty vokzaly u pryvatnu vlasnisť z 2020 roku
Про це повідомив Голова правління підприємства Євген Кравцов у своїй колонці для «Економічної правди».
Pro ce povidomyv Golova pravlinnja pidpryjemstva Jevgen Kravcov u svoїj kolonci dlja «Ekonomičnoї pravdy».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Євгена Кравцова, вокзали — один із найпривабливіших типів активів для державно-приватного партнерства за досвідом європейських країн, а найпоширенішими механізмами для цього є концесія чи створення спільного підприємства. Одну з таких практик хочуть застосувати і в Україні. Ми працюємо зі Світовим банком та IFC над цим питанням і маємо амбіцію здати перші вокзали у концесію вже наприкінці 2020 – на початку 2021 року.. Євген Кравцов. Голова правління АТ Укрзалізниця. Це стане можливим за умови ухвалення закону Про концесію, який прийняли у першому читанні у 2018 році. Серед подальших планів Укрзалізниця — реформа власності. Зокрема, Євген Кравцов вважає, що найбільш ефективним кроком буде вихід Укрзалізниці на IPO. Читайте також про те, що Київський метрополітен вилучає зелені картки з продажу.
Реклама 👇 Замовити

За словами Євгена Кравцова, вокзали — один із найпривабливіших типів активів для державно-приватного партнерства за досвідом європейських країн, а найпоширенішими механізмами для цього є концесія чи створення спільного підприємства. Одну з таких практик хочуть застосувати і в Україні.

Ми працюємо зі Світовим банком та IFC над цим питанням і маємо амбіцію здати перші вокзали у концесію вже наприкінці 2020 – на початку 2021 року.

Євген Кравцов, Голова правління АТ «Укрзалізниця»

Це стане можливим за умови ухвалення закону «Про концесію», який прийняли у першому читанні у 2018 році.

Серед подальших планів «Укрзалізниця» — реформа власності. Зокрема, Євген Кравцов вважає, що найбільш ефективним кроком буде вихід «Укрзалізниці» на IPO.

Читайте також про те, що «Київський метрополітен» вилучає🚉 «Укрзалізниця» планує передавати вокзали у приватну власність з 2020 року 1🚇 Київський метрополітен починає вилучати картки метро з продажу. Що буде замість них зелені картки з продажу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: