fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💎 Наприкінці серпня відбудеться чергова конференція SaaStock — говоритимуть про вихід на елітний ринок

💎 Naprykinci serpnja vidbudeťsja čergova konferencija SaaStock — govorytymuť pro vyhid na elitnyj rynok
Чи досяг ваш SaaS-продукт межі середньої контрактної вартості? Чи готові ви перейти на більш високий рівень обслуговування, щоб залучити корпоративних клієнтів та отримати більш високі чеки?
Čy dosjag vaš SaaS-produkt meži seredńoї kontraktnoї vartosti? Čy gotovi vy perejty na biľš vysokyj riveń obslugovuvannja, ščob zalučyty korporatyvnyh klijentiv ta otrymaty biľš vysoki čeky?
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли: 29 серпня, 19:00 Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька 3 Мова: Англійська Квитки В умовах зростаючої конкуренції на ринку SaaS — для багатьох стартапів важливо якомога раніше перемістити своїх клієнтів на більш високий рівень обслуговування та націлити їх на корпоративних клієнтів. З нашими експертами ми обговоримо: Чому й коли вам слід перейти на більш високий рівень? Які можливості, проблеми й ризики стоять перед вашими SaaS на шляху до елітних рішень? Ми розглянемо проблеми продажів, маркетингу та успіху клієнтів, а також проблеми, повязані з продукцією. Спікери: Крістофер Лоусон, Head of Product у компанії Attractive, радник Fad Games Ігор Карпець, Head of Enterprise Sales у Grammarly Роман Задирако, Co-founder компанії Signalayer Модератор: Макс Печерський, CEO PromoRepublic, SaaStock Local City leader Що таке SaaStock? SaaStock називають Діснейлендом для SaaS-компаній та кращою SaaS-конференцією в Європі. SaaStock обєднує спільноту лідерів SaaS-компаній по всьому світу. Це місце, де можна знайти нових клієнтів та зустріти вже існуючих. Флагманська подія в Європі приваблює понад чотирьох тисяч людей. У 2019 SaaStock також запускає серію конференцій в США, Азії, Латинській Америці та Океанії. Що таке SaaStock Local? Це глобальна ініціатива, яка допомагає місцевим SaaS-лідерам створювати й розвивати свою власну екосистему. SaaStock надає платформу, яка дозволяє незалежним організаторам проводити регулярні, гранично сфокусовані заходи із брендингом та підтримкою від SaaStock. Місія - створити найбільшу SaaS-спільноту в світі.
Реклама 👇 Замовити

Коли: 29 серпня, 19:00

Де: UNIT.City, вул. Дорогожицька 3

Мова: Англійська

Квитки

В умовах зростаючої конкуренції на ринку SaaS — для багатьох стартапів важливо якомога раніше перемістити своїх клієнтів на більш високий рівень обслуговування та націлити їх на корпоративних клієнтів.

З нашими експертами ми обговоримо:

  • Чому й коли вам слід перейти на більш високий рівень?
  • Які можливості, проблеми й ризики стоять перед вашими SaaS на шляху до елітних рішень?
  • Ми розглянемо проблеми продажів, маркетингу та успіху клієнтів, а також проблеми, пов’язані з продукцією.

Спікери:

  • Крістофер Лоусон, Head of Product у компанії Attractive, радник Fad Games
  • Ігор Карпець, Head of Enterprise Sales у Grammarly
  • Роман Задирако, Co-founder компанії Signalayer

Модератор: Макс Печерський, CEO PromoRepublic, SaaStock Local City leader

Що таке SaaStock?

SaaStock називають «Діснейлендом для SaaS-компаній» та «кращою SaaS-конференцією в Європі». SaaStock об’єднує спільноту лідерів SaaS-компаній по всьому світу. Це місце, де можна знайти нових клієнтів та зустріти вже існуючих. Флагманська подія в Європі приваблює понад чотирьох тисяч людей. У 2019 SaaStock також запускає серію конференцій в США, Азії, Латинській Америці та Океанії.

Що таке SaaStock Local?

Це глобальна ініціатива, яка допомагає місцевим SaaS-лідерам створювати й розвивати свою власну екосистему. SaaStock надає платформу, яка дозволяє незалежним організаторам проводити регулярні, гранично сфокусовані заходи із брендингом та підтримкою від SaaStock. Місія – створити найбільшу SaaS-спільноту в світі.

Теґи: UNIT.city

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: