Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 Підземний перехід від метро до ВДНГ: Київський метрополітен домовився про будівництво

🚇 Pidzemnyj perehid vid metro do VDNG: Kyїvśkyj metropoliten domovyvsja pro budivnyctvo

Робота над проєктом про будівництво виходу до ВДНГ має завершитися цього року. Після цього оголосять тендер на будівельні роботи.
Robota nad projektom pro budivnyctvo vyhodu do VDNG maje zaveršytysja ćogo roku. Pislja ćogo ogolosjať tender na budiveľni roboty.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Київський метрополітен підписав договір на підготовку проєктної документації, щоб побудувати підземний вихід зі станції Виставковий центр до ВДНГ. Про це повідомляє прес-служба метро. ❓ Хто переміг. Перемогу у конкурсі здобула компанія Теплоенергоавтоматика з пропозицією 2,1 млн гривень. 🕰️ Коли розпочнеться будівництво. Робота над проєктом має завершитися цього року. Після цього оголосять тендер на будівельні роботи. Нагадаємо, під час масових заходів ситуація стає небезпечною, коли молодь, поспішаючи на метро, перебігає проспект Глушкова. Наразі від метро є два виходи на вулицю Васильківську і жодного – до ВДНГ. Аби перейти проспект Глушкова, слід вийти з метро, оминути численні МАФи, перейти вулицю наземним переходом і знову спуститися в інший підземний перехід. На території Виставкового центру регулярно відбуваються масові події, такі як фестиваль Atlas Weekend, Кураж Базар тощо. Читайте також про те, що підземний перехід на ВДНГ розмалювали муралами.

Київський метрополітен підписав договір на підготовку проєктної документації, щоб побудувати підземний вихід зі станції «Виставковий центр» до ВДНГ.

Про це повідомляє прес-служба метро.

❓ Хто переміг

Перемогу у конкурсі здобула компанія «Теплоенергоавтоматика» з пропозицією 2,1 млн гривень.

метро

🕰️ Коли розпочнеться будівництво

Робота над проєктом має завершитися цього року. Після цього оголосять тендер на будівельні роботи.

Нагадаємо, під час масових заходів ситуація стає небезпечною, коли молодь, поспішаючи на метро, перебігає проспект Глушкова.

<span data-soloveiko_check='MORFOLOGIK_RULE_UK_UA---#---undefined---#---Знайдено ймовірну орфографічну помилку---#---ВДНГ---#---вднг' class='soloveiko-hidden-spell-error' id='soloveiko-1073:4'>вднг</span>

Читайте також: Євген Мушкін, генеральний директор ВДНГ: «Для відпусток — немає часу!»

Наразі від метро є два виходи на вулицю Васильківську і жодного – до ВДНГ. Аби перейти проспект Глушкова, слід вийти з метро, оминути численні МАФи, перейти вулицю наземним переходом і знову спуститися в інший підземний перехід.

На території Виставкового центру регулярно відбуваються масові події, такі як фестиваль Atlas Weekend, «Кураж Базар» тощо.

Читайте також про те, що підземний перехід на ВДНГ розмалювали муралами.

Джерело: Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: