fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍫 В Україні нові правила маркування харчових продуктів: що зміниться

🍫 V Ukraїni novi pravyla markuvannja harčovyh produktiv: ščo zminyťsja
Маркування харчової продукції має бути чітким. Термін придатності відтепер може називатися по-різному. З’явиться маркування «Краще спожити до…».
Markuvannja harčovoї produkciї maje buty čitkym. Termin prydatnosti vidteper može nazyvatysja po-riznomu. Z’javyťsja markuvannja «Krašče spožyty do…».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Від сьогодні в Україні починають діяти нові правила маркування харчових продуктів. 🍫 Що зміниться. Інформація, що зазначається на етикетці, має бути чітко написана. Наприклад, висота малих літер у тексті, яким надається обовязкова інформація про харчовий продукт, має бути не меншою 1,2 мм. Колір для літер – контрастний, мова – лише українська. Переклад може бути за бажанням виробника. Заборонені картинки або інші графічні елементи, які заважають читати. Інгредієнти-алергени будуть виділені окремим шрифтом або кольором. Дізнатися склад споживач зможе всюди. Якщо продукт нефасований у супермаркеті, то склад має бути вказаний на мішку, пакеті, або на окремому стенді поруч. Маса продуктів, вкрита крижаною глазур’ю, буде вказуватися без урахування льоду. 🕰️ Термін придатності. Термін придатності відтепер може називатися по-різному. З’явиться маркування Краще спожити до…. Це означатиме, що продукти за правильного зберігання ще можуть бути вжиті без шкоди для здоров’я після цієї дати. Продукти, які зберігаються довше, наприклад – цукор, сіль, міцний алкоголь або жувальна гумка – можуть взагалі бути без терміну придатності. Читайте також про те, що у Києві запустять річковий трамвай з Подолу на Оболонь: ціни та графік.
Реклама 👇 Замовити

Від сьогодні в Україні починають діяти нові правила маркування харчових продуктів.

🍫 Що зміниться

  • Інформація, що зазначається на етикетці, має бути чітко написана. Наприклад, висота малих літер у тексті, яким надається обов’язкова інформація про харчовий продукт, має бути не меншою 1,2 мм.
  • Колір для літер – контрастний, мова – лише українська. Переклад може бути за бажанням виробника.
  • Заборонені картинки або інші графічні елементи, які заважають читати.
  • Інгредієнти-алергени будуть виділені окремим шрифтом або кольором.
  • Дізнатися склад споживач зможе всюди. Якщо продукт нефасований у супермаркеті, то склад має бути вказаний на мішку, пакеті, або на окремому стенді поруч.
  • Маса продуктів, вкрита крижаною глазур’ю, буде вказуватися без урахування льоду.

маркування харчових продуктів

🕰️ Термін придатності

Термін придатності відтепер може називатися по-різному. З’явиться маркування «Краще спожити до…». Це означатиме, що продукти за правильного зберігання ще можуть бути вжиті без шкоди для здоров’я після цієї дати.

Продукти, які зберігаються довше, наприклад – цукор, сіль, міцний алкоголь або жувальна гумка – можуть взагалі бути без терміну придатності.

маркування харчових продуктів

Читайте також про те, що у Києві запустять🍫 В Україні нові правила маркування харчових продуктів: що зміниться 1🛥️ У Києві запустять річковий трамвай з Подолу на Оболонь: ціни та графік річковий трамвай з Подолу на Оболонь: ціни та графік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: