fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎓 Українка увійшла у топ-5 підприємниць за версією ООН

🎓 Ukraїnka uvijšla u top-5 pidpryjemnyć za versijeju OON
Зоя Литвин є головою громадської організації Освіторія та засновницею Новопечерської школи. Вона – перша українка, яка потрапила у цей рейтинг.
Zoja Lytvyn je golovoju gromadśkoї organizaciї Osvitorija ta zasnovnyceju Novopečerśkoї školy. Vona – perša ukraїnka, jaka potrapyla u cej rejtyng.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українка Зоя Литвин увійшла до пятірки найкращих підприємниць 2019 року за версією рейтингу WE Empower UN SDG Challenge, повідомляється на сайті ASU. 🏫 Про підприємницю. Зоя Литвин є головою громадської організації Освіторія та засновницею Новопечерської школи. Жінка керує освітніми проєктами, до яких входить безкоштовна онлайн-платформа для навчання вчителів з бідних районів. Литвин написала у Facebook, що вона – перша українка, яка потрапила у цей рейтинг. ООН внесла мене в ТОП-5 жінок-підприємців року! Така у них є відмінність для жінок усього світу, які роблять його кращим своєю роботою. І українська дівчина в цьому рейтингу вперше. Зоя Литвин. . 🎓 Конкурс. WE Empower UN SDG Challenge – це конкурс для жінок, які втілюють цілі сталого розвитку ООН. Литвин стала найкращою бізнесвумен року у Східній Європі. Українку відзначили за досягнення таких цілей ООН: Запобігання соціальній нерівності; Якісна освіта; Партнерство задля досягнення важливих цілей. Серед інших переможниць: засновниця компанії Water Access Rwanda Крістель Квізера з Руанди, глава школи самозахисту SheFighter в Йорданії Ліна Халіфі, автор програми Digital Awareness Карла Руїс Кофіньйо з Гватемали та засновниця організації 412 Food Rescue американка Леа Лізарондо. Читайте також про те, що в Україні відбудеться GOxChange – наймасштабніший обмін студентами.
Реклама 👇 Замовити

Українка Зоя Литвин увійшла до п’ятірки найкращих підприємниць 2019 року за версією рейтингу WE Empower UN SDG Challenge, повідомляється на сайті ASU.

🏫 Про підприємницю

Зоя Литвин є головою громадської організації Освіторія та засновницею Новопечерської школи. Жінка керує освітніми проєктами, до яких входить безкоштовна онлайн-платформа для навчання вчителів з бідних районів.

Зоя Литвин

bit.ua

Литвин написала у Facebook, що вона – перша українка, яка потрапила у цей рейтинг.

ООН внесла мене в ТОП-5 жінок-підприємців року! Така у них є відмінність для жінок усього світу, які роблять його кращим своєю роботою. І українська дівчина в цьому рейтингу вперше

Зоя Литвин

🎓 Конкурс

WE Empower UN SDG Challenge – це конкурс для жінок, які втілюють цілі сталого розвитку ООН. Литвин стала найкращою бізнесвумен року у Східній Європі.

Українку відзначили за досягнення таких цілей ООН:

  • Запобігання соціальній нерівності;
  • Якісна освіта;
  • Партнерство задля досягнення важливих цілей.
Зоя Литвин

Новопечерська школа

Серед інших переможниць: засновниця компанії Water Access Rwanda Крістель Квізера з Руанди, глава школи самозахисту SheFighter в Йорданії Ліна Халіфі, автор програми Digital Awareness Карла Руїс Кофіньйо з Гватемали та засновниця організації 412 Food Rescue американка Леа Лізарондо.

Читайте також про те, що в Україні відбудеться🎓 Українка увійшла у топ-5 підприємниць за версією ООН 1🗺️ В Україні відбудеться GOxChange – наймасштабніший обмін студентами GOxChange – наймасштабніший обмін студентами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: