fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚌 Як відвідувачі Atlas Weekend користувалися Uber Shuttle

🚌 Jak vidviduvači Atlas Weekend korystuvalysja Uber Shuttle
Найбільше замовлень Shuttle by Atlas прийшлося на суботню ніч. Піковий час використання сервісу був між 23:30 і 0:30. Це час, коли хедлайнер дня закінчував свій виступ.
Najbiľše zamovleń Shuttle by Atlas pryjšlosja na subotnju nič. Pikovyj čas vykorystannja servisu buv miž 23:30 i 0:30. Ce čas, koly hedlajner dnja zakinčuvav svij vystup.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У рамках партнерства з фестивалем Atlas Weekend у Києві, Uber ділиться статистикою, як люди використовували Shuttle під час фестивалю. Shuttle by Atlas був доступний для відвідувачів протягом усіх днів фестивалю, пропонуючи безпечний та доступний спосіб повернутися додому після нічних концертів. Скільки замовлень. За шість днів фестивалю було зроблено 3 104 замовлення на 5 756 місць, оскільки користувачі могли замовити послугу для себе та своїх друзів. 61% замовлень було зроблено на кілька місць. Коли був пік. Найбільше Shuttle by Atlas замовляли у суботню ніч. Піковий час використання сервісу був між 23:30 і 0:30. Це час, коли хедлайнер дня закінчував свій виступ. Для гостей фестивалю були доступні два спеціальних маршрути – Atlas Festival-Бессарабка і Atlas Festival-Лівий берег (Позняки). Два напрямки були використані практично порівну – 53% замовлень було зроблено на Бессарабку та 47% - на Позняки. Читайте також про всі маршрути Uber Shuttle.
Реклама 👇 Замовити

У рамках партнерства з фестивалем Atlas Weekend у Києві, Uber ділиться статистикою, як люди використовували Shuttle під час фестивалю.

Shuttle by Atlas був доступний для відвідувачів протягом усіх днів фестивалю, пропонуючи безпечний та доступний спосіб повернутися додому після нічних концертів.

uber shuttle

Скільки замовлень

За шість днів фестивалю було зроблено 3 104 замовлення на 5 756 місць, оскільки користувачі могли замовити послугу для себе та своїх друзів. 61% замовлень було зроблено на кілька місць.

atlas weekend

Коли був пік

Найбільше Shuttle by Atlas замовляли у суботню ніч. Піковий час використання сервісу був між 23:30 і 0:30. Це час, коли хедлайнер дня закінчував свій виступ.

Для гостей фестивалю були доступні два спеціальних маршрути – Atlas Festival-Бессарабка і Atlas Festival-Лівий берег (Позняки). Два напрямки були використані практично порівну – 53% замовлень було зроблено на Бессарабку та 47% – на Позняки.

Читайте також про всі маршрути🚌 Як відвідувачі Atlas Weekend користувалися Uber Shuttle 1🚌 Uber Shuttle додав новий маршрут у Києві – з Солом’янки до Бессарабки Uber Shuttle.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: