fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🍏 Архів маркетингових матеріалів Apple за понад 40 років – дивіться

🍏 Arhiv marketyngovyh materialiv Apple za ponad 40 rokiv – dyviťsja
У нього потрапили сотні рекламних роликів, відео з виступів топ-менеджерів, друкована реклама, знімки продуктів, логотипи та презентації бренду.
U ńogo potrapyly sotni reklamnyh rolykiv, video z vystupiv top-menedžeriv, drukovana reklama, znimky produktiv, logotypy ta prezentaciї brendu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Графічний дизайнер і маркетолог Сем Голд опублікував архів маркетингових матеріалів Apple з 1970-х років. Його можна подивитися за посиланням. Це справжній музей для шанувальників Apple, пише The Verge. Звідки зявився. Графічний дизайнер і маркетолог Сем Голд опублікував величезний архів з маркетинговими матеріалами, починаючи з 1970-х років. У нього потрапили сотні рекламних роликів, відео з виступів топ-менеджерів, друкована реклама, знімки продуктів, логотипи та презентації бренду. Ive decided to open up my Apple video archive via Google Drive as a sorta test flight to make sure all the dates are accurate and to ensure I havent missed anything, check it out and enjoy! Feedback encouraged :) https://t.co/B2U7KlzZ9n pic.twitter.com/G1iLMmFHJN — Sam Henri Gold (@samhenrigold) 21 червня 2019 р. Голд розподілив всі ці матеріали по роках. Він почав збирати архів у 2015 році, після того як перестав оновлюватися YouTube-канал Every Apple Video. Поки він охоплює періоди з 1976 по 1979 рік, а потім з 1990 по 2010 роки. https://www.youtube.com/watch?v=FxZ_Z-_j71I Читайте також про те, що Twitter оновив дизайн для всіх користувачів.
Реклама 👇 Замовити

Графічний дизайнер і маркетолог Сем Голд опублікував архів маркетингових матеріалів Apple з 1970-х років. Його можна подивитися за посиланням.

Це справжній музей для шанувальників Apple, пише The Verge.

apple

Звідки з’явився

Графічний дизайнер і маркетолог Сем Голд опублікував величезний архів з маркетинговими матеріалами, починаючи з 1970-х років. У нього потрапили сотні рекламних роликів, відео з виступів топ-менеджерів, друкована реклама, знімки продуктів, логотипи та презентації бренду.

Голд розподілив всі ці матеріали по роках. Він почав збирати архів у 2015 році, після того як перестав оновлюватися YouTube-канал Every Apple Video. Поки він охоплює періоди з 1976 по 1979 рік, а потім з 1990 по 2010 роки.

Читайте також про те, що Twitter оновив🍏 Архів маркетингових матеріалів Apple за понад 40 років – дивіться 1💻 Twitter оновив дизайн для всіх користувачів: що зміниться дизайн для всіх користувачів.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: