fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💳 monobank першим підключив обидві системи BankID в Україні

💳 monobank peršym pidključyv obydvi systemy BankID v Ukraїni
До першої системи BankID, розробленої «ПриватБанком», monobank приєднався в травні. Щоб скористатися цією системою, клієнтам monobank потрібно відсканувати QR-код звичайною камерою.
Do peršoї systemy BankID, rozroblenoї «PryvatBankom», monobank pryjednavsja v travni. Ščob skorystatysja cijeju systemoju, klijentam monobank potribno vidskanuvaty QR-kod zvyčajnoju kameroju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  monobank приєднався до другої системи BankID, розробкою якої займався НБУ. Таким чином він став першим банком в Україні, який приєднався до обох чинних систем у нашій країні. Про це в Telegram повідомив Дмитро Дубілет, співзасновник Fintech Band, який разом з Універсал-Банком займається розвитком проєкту в Україні. Що відомо. В Україні наразі діють дві системи BankID. Перша була розроблена ПриватБанком до того, як банк перейшов у державну власність. Потім альтернативний BankID створила держава (НБУ і ОщадБанк). Це призвело до певної фрагментації – банки розділилися на дві групи, що обмежило доступність технології для клієнтів. До першої системи BankID, розробленої ПриватБанком, банк приєднався в травні. Щоб скористатися цією системою, клієнтам monobank потрібно відсканувати QR-код звичайною камерою. Що таке BankID. Це спосіб верифікації громадян через українські банки для надання адміністративних та інших послуг через інтернет. Які сервіси підтримуються. Портал державних послуг iGov.gov.ua; Кабінет водія; Портал електронних сервісів міста Києва; Єдина система міських петицій; Онлайн-система Громадський бюджет; Громадський проект Бюджет міських ініціатив; Платформа громадських ініціатив Мій Голос; Електронні петиції до Кабінету Міністрів України; Міністерство соціальної політики України – оформлення субсидії; Перевірка профілю на фріланс-біржі Freelancehunt; Урядовий портал kmu.gov.ua (принцип єдиного вікна – частина послуг). Читайте також, що у monobank можна отримати гроші з-за кордону через Transferwise.
Реклама 👇 Замовити

monobank приєднався до другої системи BankID, розробкою якої займався НБУ. Таким чином він став першим банком в Україні, який приєднався до обох чинних систем у нашій країні.

Про це в Telegram повідомив Дмитро Дубілет, співзасновник Fintech Band, який разом з «Універсал-Банком» займається розвитком проєкту в Україні.

monobank

Що відомо

В Україні наразі діють дві системи BankID. Перша була розроблена «ПриватБанком» до того, як банк перейшов у державну власність. Потім альтернативний BankID створила держава (НБУ і «ОщадБанк»). Це призвело до певної фрагментації – банки розділилися на дві групи, що обмежило доступність технології для клієнтів.

До першої системи BankID, розробленої «ПриватБанком», банк приєднався в травні. Щоб скористатися цією системою, клієнтам monobank потрібно відсканувати QR-код звичайною камерою.

bankid

Що таке BankID

Це спосіб верифікації громадян через українські банки для надання адміністративних та інших послуг через інтернет.

Які сервіси підтримуються

 • Портал державних послуг iGov.gov.ua;
 • Кабінет водія;
 • Портал електронних сервісів міста Києва;
 • Єдина система міських петицій;
 • Онлайн-система «Громадський бюджет»;
 • Громадський проект «Бюджет міських ініціатив»;
 • Платформа громадських ініціатив «Мій Голос»;
 • Електронні петиції до Кабінету Міністрів України;
 • Міністерство соціальної політики України – оформлення субсидії;
 • Перевірка профілю на фріланс-біржі Freelancehunt;
 • Урядовий портал kmu.gov.ua (принцип «єдиного вікна» – частина послуг).

Читайте також, що у monobank можна отримати💳 monobank першим підключив обидві системи BankID в Україні 1💳 У monobank можна отримати гроші з-за кордону через Transferwise гроші з-за кордону через Transferwise.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: