fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Другий український Burning Man Precompression: що нас очікує

Drugyj ukraїnśkyj Burning Man Precompression: ščo nas očikuje
Українська спільнота бьорнерів запрошує на гучне новосілля на Подолі – відкриття Палацу Культури «Куренівка». 
Ukraїnśka spiľnota borneriv zaprošuje na gučne novosillja na Podoli – vidkryttja Palacu Kuľtury «Kurenivka». 
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тема святкування – HOUSEWARMING, або прогрівання нашого нового спільного дому. Що відомо про Палац Культури Куренівка. Це територія колишнього Київського автомобільно-ремонтного заводу площею 1200 м². Відновленням будівлі займається команда власноруч з березня 2019 року: ламають стіни, стелять підлогу, будують майстерні, саджають рослини, дарують друге життя старим речам та створюють арт-об’єкти. Палац Культури Куренівка – це арт-простір вільного самовираження. За 2 місяці спільнота отримала 80 запитів арт-проектів, які розмістили у 8 зонах. Коли та де. Коли: початок 11 травня, у суботу о 12:00, закінчення у неділю ввечері Де: Палац Культури Куренівка, вул. Костянтинівська 73. Які локації будуть. VITALNYA STAGE. Відкриття: 12:00 Театри імпровізації, виступ хору хлопчиків та юнаків ім. Ревуцького, перфоманс-провокації, відкриття філософського клубу: Лідерство. Уроки спільноти Burning Man та концерти LIVE-бендів. Увечері очікуються DJs та резиденти Kurenivka Camp (того самого, який у пустелі був). SECRET PATIO. Відкриття: 12:00 Це найнасиченіша зона Палацу Культури, де можна знайти: meet-up про Burning Man, гіфт-бар, барбекю зону та DJ-place з легкою музикою. SOUL CAMP. Відкриття: 12:00 Музичні атракціони, магічні феї перетворення, містичні димарі та, звісно, бар “Шептуни Еліксирів”! #VGOLOVIUVITI. Відкриття: 22:00 Кожен, хто потрапить у семиметрову голову Віті, дізнається як це подорожувати креативною свідомістю у ролі думки. Це такий собі інтерактивний музей креативності, який покаже, що відбувається з ідеями у підсвідомості. LOUNGE. Відкриття: 12:00 Тут все просто: можна відпочити, попити чаю, потеревенити… COSTUME CAMP. Відкриття: 15:00 Якщо ви slowpoke та не встигли підготувати дивовижний костюм, наші феї-волонтери підберуть для вас незабутній образ бьорнера. Читатйте також: Команда з Дніпра привезе на Burning Man кокон-трансформер: як виглядатиме. DREVO DUKHIV. Відкриття: 18:00 Медитації, розмови, спілкування з духами та чайні церемонії в окремій частині Палацу Культури. FIRE STAGE. Відкриття: 23:00 Вогняні інсталяції, палаючі скульптури, фаєр-вистави, ритуали з вогнем та шамани Квитки можна придбати за посиланням.
07.05.2019,08:50
0
Спільнота бьорнерів України
Реклама 👇 Замовити

Тема святкування – HOUSEWARMING, або прогрівання нашого нового спільного дому.

Що відомо про Палац Культури «Куренівка»

Це територія колишнього Київського автомобільно-ремонтного заводу площею 1200 м². Відновленням будівлі займається команда власноруч з березня 2019 року: ламають стіни, стелять підлогу, будують майстерні, саджають рослини, дарують друге життя старим речам та створюють арт-об’єкти.

Другий український Burning Man Precompression: що нас очікує 1

Палац Культури «Куренівка» – це арт-простір вільного самовираження. За 2 місяці спільнота отримала 80 запитів арт-проектів, які розмістили у 8 зонах.

Коли та де

Коли: початок 11 травня, у суботу о 12:00, закінчення у неділю ввечері

Де: Палац Культури «Куренівка», вул. Костянтинівська 73.

Які локації будуть

VITALNYA STAGE

Відкриття: 12:00

Театри імпровізації, виступ хору хлопчиків та юнаків ім. Ревуцького, перфоманс-провокації, відкриття філософського клубу: «Лідерство. Уроки спільноти Burning Man» та концерти LIVE-бендів. Увечері очікуються DJs та резиденти Kurenivka Camp (того самого, який у пустелі був).

SECRET PATIO

Відкриття: 12:00

Це найнасиченіша зона Палацу Культури, де можна знайти: meet-up про Burning Man, гіфт-бар, барбекю зону та DJ-place з легкою музикою.

Другий український Burning Man Precompression: що нас очікує 2
SOUL CAMP

Відкриття: 12:00

Музичні атракціони, магічні феї перетворення, містичні димарі та, звісно, бар “Шептуни Еліксирів”!

#VGOLOVIUVITI

Відкриття: 22:00

Кожен, хто потрапить у семиметрову голову Віті, дізнається як це подорожувати креативною свідомістю у ролі думки. Це такий собі інтерактивний музей креативності, який покаже, що відбувається з ідеями у підсвідомості.

Другий український Burning Man Precompression: що нас очікує 3
LOUNGE

Відкриття: 12:00

Тут все просто: можна відпочити, попити чаю, потеревенити…

COSTUME CAMP

Відкриття: 15:00

Якщо ви slowpoke та не встигли підготувати дивовижний костюм, наші феї-волонтери підберуть для вас незабутній образ бьорнера.

Другий український Burning Man Precompression: що нас очікує 4
Читайте також: Команда з Дніпра привезе на Burning Man кокон-трансформер: як виглядатиме
DREVO DUKHIV

Відкриття: 18:00

Медитації, розмови, спілкування з духами та чайні церемонії в окремій частині Палацу Культури.

FIRE STAGE

Відкриття: 23:00

Вогняні інсталяції, палаючі скульптури, фаєр-вистави, ритуали з вогнем та шамани

Квитки можна придбати за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: