fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Кабмін затвердив список креативних індустрій: програмування, дизайн та реклама

Kabmin zatverdyv spysok kreatyvnyh industrij: programuvannja, dyzajn ta reklama
Список креативних індустрій дозволить визначити внесок цих індустрій у ВВП країни, частку осіб, зайнятих у цих сферах, кількість підприємств та їхній оборот.
Spysok kreatyvnyh industrij dozvolyť vyznačyty vnesok cyh industrij u VVP kraїny, častku osib, zajnjatyh u cyh sferah, kiľkisť pidpryjemstv ta їhnij oborot.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уряд затвердив список видів економічної діяльності, які відносяться до креативних індустрій. Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України. Відповідне розпорядження підписав премєр-міністр Володимир Гройсман. Згідно з Законом Про культуру креативні індустрії – це види економічної діяльності, метою яких є створення доданої вартості і робочих місць через культурне (мистецьке) або креативне вираження. Їхні продукти і послуги є результатом індивідуальної творчості. Що належить до списку. Читатйте також: Мрійник чи авантюрист: визнач креативний тип з тестом від Adobe. народні художні промисли; візуальне мистецтво: живопис, графіка, скульптура, фотографія тощо; сценічне мистецтво: жива музика, театр, танець, опера, цирк, ляльковий театр тощо; література, видавнича діяльність та друковані засоби масової інформації; аудіальне мистецтво; аудіовізуальне мистецтво: кіно, телебачення, відео, анімація, мультиплікація тощо; дизайн; мода; нові медіа та інформаційно-комунікаційні технології: програмне забезпечення, відеоігри, цифрові технології в мистецтві (3D-друк; віртуальна, доповнена, змішана реальність тощо); архітектура й урбаністика; реклама, маркетинг, звязки з громадськістю та інші креативні послуги; бібліотеки, архіви та музеї. Навіщо. Застосування переліку видів економічної діяльності, що відносяться до креативних індустрій, дозволить визначити їхній внесок у ВВП держави, частку осіб, зайнятих в цих сферах, кількість підприємств та їхній оборот.
Реклама 👇 Замовити

Уряд затвердив список видів економічної діяльності, які відносяться до креативних індустрій. Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.

Відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Згідно з Законом «Про культуру» креативні індустрії – це види економічної діяльності, метою яких є створення доданої вартості і робочих місць через культурне (мистецьке) або креативне вираження. Їхні продукти і послуги є результатом індивідуальної творчості.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Кабмін затвердив список креативних індустрій: програмування, дизайн та реклама 1

Що належить до списку

Читайте також: Мрійник чи авантюрист: визнач креативний тип з тестом від Adobe

 • народні художні промисли;
 • візуальне мистецтво: живопис, графіка, скульптура, фотографія тощо;
 • сценічне мистецтво: жива музика, театр, танець, опера, цирк, ляльковий театр тощо;
 • література, видавнича діяльність та друковані засоби масової інформації;
 • аудіальне мистецтво;
 • аудіовізуальне мистецтво: кіно, телебачення, відео, анімація, мультиплікація тощо;
 • дизайн;
 • мода;
 • нові медіа та інформаційно-комунікаційні технології: програмне забезпечення, відеоігри, цифрові технології в мистецтві (3D-друк; віртуальна, доповнена, змішана реальність тощо);
 • архітектура й урбаністика;
 • реклама, маркетинг, зв’язки з громадськістю та інші креативні послуги;
 • бібліотеки, архіви та музеї.

Навіщо

Застосування переліку видів економічної діяльності, що відносяться до креативних індустрій, дозволить визначити їхній внесок у ВВП держави, частку осіб, зайнятих в цих сферах, кількість підприємств та їхній оборот.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: