fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Пройшов хакатон у поїзді Маріуполь-Львів: які стартапи народилися

Projšov hakaton u poїzdi Mariupoľ-Lviv: jaki startapy narodylysja
Перший етап, присвячений розробці ідей, проходив у поїзді протягом 28 годин. Розробка прототипів відбувалася у Львові в офісі компанії N-iX. За цей час вдалося створити вісім стартапів.
Peršyj etap, prysvjačenyj rozrobci idej, prohodyv u poїzdi protjagom 28 godyn. Rozrobka prototypiv vidbuvalasja u Lvovi v ofisi kompaniї N-iX. Za cej čas vdalosja stvoryty visim startapiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вісім стартапів народилося у поїзді Маріуполь-Львів під час першого у східній Європі хакатону в поїзді Hack-a-Train. Команди працювали 28 годин під час поїздки через всю Україну, а потім завершували прототипи у Львові. Хто виграв. Переможцем хакатону став проект Briefly, який отримав 500 євро та преакселерацію від відомого акселератора Startup Wise Guys з Естонії. Це агрегатор новин, що формує стрічку без реклами, відповідно до уподобань користувача. Автори ідеї провели дослідження і з’ясували, що українці готові платити за якісні новини $10 на місяць. У команді переможців студент 2 курсу Сумського державного університету Микола Шубенко: Тема стартапів не нова для мене. Я організовую стартап клуб YEP у себе в університеті. Я вважаю, що наш проект про якісні новини матиме величезну користь для країни. Серед переможців хакатону також додаток для бронювання столиків в ресторані Bronify та пристрій для підігрівання їжі і напоїв, який чіпляється прямо на пояс Heating carpet. Подробиці хакатону. Загалом у Hack-a-Train взяли участь 50 стартаперів з Естонії, України та Молдови. Ми не випадково обрали саме поїзд Маріуполь-Львів. Зараз так багато говорять про роз’єднання країни. Ми вважаємо, що стартапи – це те, що країну об’єднує. Андрій Заікін. співорганізатор хакатону і засновник мережі інкубаторів YEP. Читатйте також: Хакатон ідей у поїзді Маріуполь-Львів: спільний проект українських та естонських стартаперів. Партнерами заходу виступили посольство Естонії, Укрзалізниця та співзасновник IT-компанії Lucky Labs Сергій Токарєв. Джоель Бурке, керівник державної програми e-Residency в Естонії був приємно вражений якістю команд і проектів на хакатоні і зауважив, що такі проекти цілком можуть виходити на ринок не тільки України, а і Європи.
Реклама 👇 Замовити

Вісім стартапів народилося у поїзді Маріуполь-Львів під час першого у східній Європі хакатону в поїзді Hack-a-Train. Команди працювали 28 годин під час поїздки через всю Україну, а потім завершували прототипи у Львові.

Пройшов хакатон у поїзді Маріуполь-Львів: які стартапи народилися 1

Хто виграв

Переможцем хакатону став проект Briefly, який отримав 500 євро та преакселерацію від відомого акселератора Startup Wise Guys з Естонії.

Це агрегатор новин, що формує стрічку без реклами, відповідно до уподобань користувача. Автори ідеї провели дослідження і з’ясували, що українці готові платити за якісні новини $10 на місяць.

Пройшов хакатон у поїзді Маріуполь-Львів: які стартапи народилися 2

У команді переможців студент 2 курсу Сумського державного університету Микола Шубенко:

«Тема стартапів не нова для мене. Я організовую стартап клуб YEP у себе в університеті. Я вважаю, що наш проект про якісні новини матиме величезну користь для країни».

Серед переможців хакатону також додаток для бронювання столиків в ресторані Bronify та пристрій для підігрівання їжі і напоїв, який чіпляється прямо на пояс Heating carpet.

Пройшов хакатон у поїзді Маріуполь-Львів: які стартапи народилися 3

Подробиці хакатону

Загалом у Hack-a-Train взяли участь 50 стартаперів з Естонії, України та Молдови.

Пройшов хакатон у поїзді Маріуполь-Львів: які стартапи народилися 4

Ми не випадково обрали саме поїзд Маріуполь-Львів. Зараз так багато говорять про роз’єднання країни. Ми вважаємо, що стартапи – це те, що країну об’єднує

Андрій Заікін, співорганізатор хакатону і засновник мережі інкубаторів YEP
Читайте також: Хакатон ідей у поїзді «Маріуполь-Львів»: спільний проект українських та естонських стартаперів

Партнерами заходу виступили посольство Естонії, Укрзалізниця та співзасновник IT-компанії Lucky Labs Сергій Токарєв.

Джоель Бурке, керівник державної програми e-Residency в Естонії був приємно вражений якістю команд і проектів на хакатоні і зауважив, що такі проекти цілком можуть виходити на ринок не тільки України, а і Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: