fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інтерактивна карта обласних та міжнародних автобусних маршрутів: перевірити розклад та ліцензію водіїв

Interaktyvna karta oblasnyh ta mižnarodnyh avtobusnyh maršrutiv: pereviryty rozklad ta licenziju vodiїv
Існує дві карти: «Міжобласні» та «Міжнародні» маршрути. Загалом на мапі вже нанесено майже 4 тисячі маршрутів.
Isnuje dvi karty: «Mižoblasni» ta «Mižnarodni» maršruty. Zagalom na mapi vže naneseno majže 4 tysjači maršrutiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Texty.org.ua запустили інтерактивну карту, на якій можна переглянути мережу автобусних маршрутів України. Ви можете дізнатися, яким автопарком володіє перевізник, хто обслуговує маршрут, дані про власника дозволу на перевезення і термін його дії. За допомогою сервісу також можна отримати інформацію про маршрути, зупинки та перетини кордонів. Загалом на карту вже нанесено майже 4 тисячі маршрутів. Як користуватися. Існує дві карти: Міжобласні та Міжнародні маршрути. Кожна лінія на карті — це один маршрут, а точками показано населені пункти, де він починається та закінчується. На першій карті (Міжобласні) вказані лише ті маршрути, що виходять за межі області. Маршрути, які починаються на території України й ведуть в інші країни (Міжнародні), винесені на окрему карту. Щоб знайти населений пункт, можна скористатися пошуком або обрати необхідне місце безпосередньо на карті; Після обрання на карті підсвічуються всі маршрути, які з нього починаються, а праворуч відкривається список проміжних зупинок; Можна натиснути на маршрути зі списку, щоб побачити деталі: перелік перевізників, рівень комфортності та вік автобусів, наявних на маршруті, а також частоту поїздок; Натиснувши на Розклад, ви можете побачити час та місце проміжних зупинок для обраного маршруту. Звідки дані. Читатйте також: Медична реформа: куди звернутися – мапа амбулаторій та сімейних лікарів. Для створення карти розробники користувалися відкритим переліком ліцензій на перевезення пасажирів, даними про транспортні засоби, даними щодо мережі міжобласних автобусних маршрутів та інформацією про міжнародні автобусні маршрути та зупинки загального користування. Якщо ви зіткнулися з проблемою у дорозі, то перевірити перевізника можна за номером автобуса на сайті або у месенджері через сервіс OpenDataBot, сфотографувавши номерний знак автобусу.
Реклама 👇 Замовити

Texty.org.ua запустили інтерактивну карту, на якій можна переглянути мережу автобусних маршрутів України.

Ви можете дізнатися, яким автопарком володіє перевізник, хто обслуговує маршрут, дані про власника дозволу на перевезення і термін його дії.

Інтерактивна карта обласних та міжнародних автобусних маршрутів: перевірити розклад та ліцензію водіїв 1

За допомогою сервісу також можна отримати інформацію про маршрути, зупинки та перетини кордонів. Загалом на карту вже нанесено майже 4 тисячі маршрутів.

Як користуватися

Існує дві карти: «Міжобласні» та «Міжнародні» маршрути. Кожна лінія на карті — це один маршрут, а точками показано населені пункти, де він починається та закінчується.

На першій карті («Міжобласні») вказані лише ті маршрути, що виходять за межі області.

Маршрути, які починаються на території України й ведуть в інші країни («Міжнародні»), винесені на окрему карту.

Інтерактивна карта обласних та міжнародних автобусних маршрутів: перевірити розклад та ліцензію водіїв 2

  • Щоб знайти населений пункт, можна скористатися пошуком або обрати необхідне місце безпосередньо на карті;
  • Після обрання на карті підсвічуються всі маршрути, які з нього починаються, а праворуч відкривається список проміжних зупинок;
  • Можна натиснути на маршрути зі списку, щоб побачити деталі: перелік перевізників, рівень комфортності та вік автобусів, наявних на маршруті, а також частоту поїздок;
  • Натиснувши на «Розклад», ви можете побачити час та місце проміжних зупинок для обраного маршруту.

Звідки дані

Читайте також: Медична реформа: куди звернутися – мапа амбулаторій та сімейних лікарів

Для створення карти розробники користувалися відкритим переліком ліцензій на перевезення пасажирів, даними про транспортні засоби, даними щодо мережі міжобласних автобусних маршрутів та інформацією про міжнародні автобусні маршрути та зупинки загального користування.

Якщо ви зіткнулися з проблемою у дорозі, то перевірити перевізника можна за номером автобуса на сайті або у месенджері через сервіс OpenDataBot, сфотографувавши номерний знак автобусу.

Теґи: транспорт
Джерело: Texty.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: