fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Соцмережі без фейків: український сервіс FakesRadar отримав інвестиції від європейського акселератора

Socmereži bez fejkiv: ukraїnśkyj servis FakesRadar otrymav investyciї vid jevropejśkogo akseleratora
Сервіс FakesRadar дає можливість моніторити правдивість повідомлень, спираючись на бази даних авторитетних фактчекінгових проектів.
Servis FakesRadar daje možlyvisť monitoryty pravdyvisť povidomleń, spyrajučyś na bazy danyh avtorytetnyh faktčekingovyh proektiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працює. Chrome-плагін FakesRadar розпізнає фейки та повідомлення від сумнівних джерел у Facebook та Twitter. Він маркує виявлені у френд-стрічці фейки червоною рамкою, а повідомлення від джерел, які раніше поширили дезінформацію, – жовтою. Сервіс спирається на бази даних таких міжнародних фактчекінгових проектів, як EUvsDisinfo.eu, StopFake.org, VoxCheck та інші. Таким чином користувачі найпопулярніших соціальних мереж отримали інструмент протидії дезінформації. Лише академічна незалежність, свобода слова та громадянська дія можуть створювати знання, поширювати правду та спростовувати міфи. Саме для цього й створено наш сервіс. StartupWiseGuys оцінив його в 990 тисяч євро, – розповідає керівник FakesRadar Дмитро Потєхін. Читатйте також: Вибори в Україні: реєстр сайтів-фейків та Антологія брехні політиків. Про StartupWiseGuys. Програма CyberNorth інвестує в компанії, які роблять практичний внесок в розвиток кібербезпеки та штучного інтелекту. ЇЇ втілює найдосвідченіший європейський акселератор StartupWiseGuys за підтримки Міністерства оборони Естонії. Ідея проекту також здобула підтримку Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету та Internews Network. Chrome-плагін можна завантажити безкоштовно на Chrome-маркеті.
Реклама 👇 Замовити

Як працює

Chrome-плагін FakesRadar розпізнає фейки та повідомлення від сумнівних джерел у Facebook та Twitter. Він маркує виявлені у френд-стрічці фейки червоною рамкою, а повідомлення від джерел, які раніше поширили дезінформацію, – жовтою.

Сервіс спирається на бази даних таких міжнародних фактчекінгових проектів, як EUvsDisinfo.eu, StopFake.org, VoxCheck та інші.

Таким чином користувачі найпопулярніших соціальних мереж отримали інструмент протидії дезінформації.

Соцмережі без фейків: український сервіс FakesRadar отримав інвестиції від європейського акселератора 1

«Лише академічна незалежність, свобода слова та громадянська дія можуть створювати знання, поширювати правду та спростовувати міфи. Саме для цього й створено наш сервіс. StartupWiseGuys оцінив його в 990 тисяч євро», – розповідає керівник FakesRadar Дмитро Потєхін.

Читайте також: Вибори в Україні: реєстр сайтів-фейків та Антологія брехні політиків

Про StartupWiseGuys

Програма CyberNorth інвестує в компанії, які роблять практичний внесок в розвиток кібербезпеки та штучного інтелекту. ЇЇ втілює найдосвідченіший європейський акселератор StartupWiseGuys за підтримки Міністерства оборони Естонії.

Ідея проекту також здобула підтримку Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету та Internews Network.

Chrome-плагін можна завантажити безкоштовно на Chrome-маркеті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: