fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Велика конференція у UNIT.City. 42 Investment Summit: SaaS Universe

Velyka konferencija u UNIT.City. 42 Investment Summit: SaaS Universe

Іноваційний парк UNIT.City проводить велику інвестиційну конференцію у кінці квітня. Розповідаємо, чому вам потрібно на неї піти.
Inovacijnyj park UNIT.City provodyť velyku investycijnu konferenciju u kinci kvitnja. Rozpovidajemo, čomu vam potribno na neї pity.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли: 25 квітня, 2019, 9:30 – 19:00 Де: конференц-зал UNIT.Verse — UNIT.City (Київ, вул. Дорогожицька, 3, станції метро Дорогожичі або Лукянівська) Мова: англійська Купити квиток UNIT.City продовжує серію заходів для бізнес-лідерів, інвесторів, креативних підприємців й міжнародних гостей. 25 квітня на території інноваційного парку знову зберуться венчурні фонди, бізнес-асоціації, ангели, фаундери та СЕО, лідери стартап-екосистем, GR та медіа з України та Центральної й Східної Європи. Головна тема – SaaS Universe, бізнес-модель яка докорінно змінює підходи до сучасного підприємництва. Тепер не має значення, де ви розташували свій офіс – ви можете заробляти гроші по всьому світу та бути конкурентоспроможними в глобальному масштабі. В Україні вже є багато успішних SaaS-історій, таких як Grammarly ($110 млн інвестицій). Мета події – залучити більше якісної міжнародної аудиторії і капіталу в Україні. За інсайтами і натхненням За контактами і знайомствами з інвесторами За новими угодами для вашого бізнесу Павло Чудзінский, керівний партнер Point Nine Capital Дебора Фейрлемб, голова Ukrainian National Startup Fund Марчін Забельскі, партнер та співзасновник Market One Capital Більше деталей на офіційному сайті.
Реклама 👇 Замовити

Коли: 25 квітня, 2019, 9:30 – 19:00
Де: конференц-зал UNIT.Verse — UNIT.City (Київ, вул. Дорогожицька, 3, станції метро Дорогожичі або Лук’янівська)
Мова: англійська

Купити квиток

UNIT.City продовжує серію заходів для бізнес-лідерів, інвесторів, креативних підприємців й міжнародних гостей. 25 квітня на території інноваційного парку знову зберуться венчурні фонди, бізнес-асоціації, ангели, фаундери та СЕО, лідери стартап-екосистем, GR та медіа з України та Центральної й Східної Європи.

Головна тема – SaaS Universe, бізнес-модель яка докорінно змінює підходи до сучасного підприємництва. Тепер не має значення, де ви розташували свій офіс – ви можете заробляти гроші по всьому світу та бути конкурентоспроможними в глобальному масштабі. В Україні вже є багато успішних SaaS-історій, таких як Grammarly ($110 млн інвестицій).

Мета події – залучити більше якісної міжнародної аудиторії і капіталу в Україні.

Навіщо йти на 42 Investment Summit?

  • За інсайтами і натхненням
  • За контактами і знайомствами з інвесторами
  • За новими угодами для вашого бізнесу

Ключові спікери:

Велика конференція у UNIT.City. 42 Investment Summit: SaaS Universe 1

  • Павло Чудзінский, керівний партнер Point Nine Capital
  • Дебора Фейрлемб, голова Ukrainian National Startup Fund
  • Марчін Забельскі, партнер та співзасновник Market One Capital

Більше деталей на офіційному сайті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: